TRT 1 ekranlarında milyonları ekran başına kilitleyen projeler arasında yer alan Gönül Dağı dizisinde işler iyice karışık bir hal aldı.

Berk Atan, Semih Ertürk, Hazal Çağlar, Melis Sevinç, Zümre Meğreli, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar ve Eser Eyüboğlu’nun rol aldığı Gönül Dağı dizisinde değişikliğe gidiliyor.

Gönül Dağı yeni sezon öncesi gelen haberler seyirciyi şaşırtan haberler ortaya çıkmış ve herkesi büyük bir merak sarmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Gönül Dağı dizisinin yeni sezonunda Taner, Veysel ve Ramazan karakterlerinin olmayacağı iddiası deprem etkisi yaratmıştı.

Ancak bu durumun mümkün olmadığı açık açık ortaya çıkmış daha da önemlisi olası bir durumda seyircinin tepkisinin ağır olacağı tahmin ediliyordu.

Gönül Dağı Dizisi Detay 9

Çarpıcı iddialar ile sarsılan Gönül Dağı dizisinde yeni sezonda sürpriz bir başrol değişikliği yapılacağı ileri sürüldü.

Hangi ismin kadrodan çıkacağı merak edilirken Gönül Dağı hayranları yeni haber sonrası bir şok daha yaşadı.

Asuman, Cemile ve Selma yoksa Taner, Veysel ve Ramazan cephesinde mi bir değişiklik olacağı herkesi endişelendirmiş durumda.

Gönül Dağı dizisi seyircisi bu haberle yıkıldı! En sevilen isim de kadroda yok Gönül Dağı dizisi seyircisi bu haberle yıkıldı! En sevilen isim de kadroda yok

Yeni sezon hazırlıkları Ağustos ayında başlayacağı tahmin edilen Gönül Dağı dizisinde seyirci iyice şaşırmış durumda.

Gönül Dağı dizisini karıştıran iddiaların ardından yapımcılardan bir açıklama geldiğinde sizlerle paylaşmış olacağız.

Editör: Medya Tilkisi