Gönül Yazar bir gözü kör oldu iddialarına sosyal medya hesabından cevap verdi. Çamlıca Camii'nin müezzini bile görüyorum.

Ünlü şarkıcı Gönül Yazar, bir gözü kör oldu göremiyor iddialarına sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile cevap verdi.

Gözden kaçırmayın

Kardeşlerim'in Harika'sı Gözde Türker Havuz başında peş peşe verdiği pozlarla yürek hoplattı! Kardeşlerim'in Harika'sı Gözde Türker Havuz başında peş peşe verdiği pozlarla yürek hoplattı!

Yazar açıklamasında: "Sevgili arkadaşlarım,dostlarım ve sevenlerim. 21 Kasım gecesi saat 03:00’te küçük pati Gizmoyla lavaboya gidiyorduk, yerde ki halı kaydı ve ben maalesef duvarın sivri kısmına çarptım. Ertesi gün gözüm mosmor uyandım. 15 gün sonra morluğu geçti. Kurtuldum dedim. Fakat maalesef ki düşündüğüm gibi değilmiş. Çarptığım gözümün zamanla bulanık görmeye başladığını farkettik. Öbür kasıma kadar bu şekilde dolaştım. Geçtiğimiz Mart ayında @dunyagoz hastanesine gittik. Bir sürü ışıklı makineye girdim çıktım. Akıllı 3 lensle tedavinizi yaparız dediler. Bir düşünelim dedik hastaneden aldığımız kağıtlarla eve döndük. 22 Martta ameliyata karar verdik. Doktorum Fevzi Akkan 3 lensin biri önde biri ortada biri arkada olacağını söyledi. Peki dedik ameliyata girdim. 1 saat sürdü.Hiç canım acımadı. Konuşa konuşa sohbet ede ede yaptılar. Bant takıldıktan sonra eve dönüp istirahat ettim. Ertesi gün gittim bantı çıkardılar.Heyecanla gözümü açtım. Ben Yeşilçam filmindeki gibi görüyoruum diye bağırdım. İnanamadım. Pırıl pırıl görüyordum. Ötekine de doktorum gelmişken bunu da aradan çıkaralım herkes yaptırıyor dedi, peki dedim. Aynı 3 lensi ona da uyguladılar. Eve yolladılar. 15 gün gözlerime 3 ayrı damla uyguladık. Şimdi ne mi oldu Çamlıca Camii nin müezzini bile görüyorum. Başta doktorum Fevzi Akkan olmak üzere tüm Dünya Göz çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim. Yeniden doğdum, Sevgilerimle." sözlerine yer verdi.

gönül