Son dönemde tercih ettiği iddialı sahne kostümleriyle magazin gündeminden düşmeyen Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu'nun evliliklerinde kriz yaşadığı ileri sürüldü.

Boşanma kararı aldıkları söylenen ünlü çiftten, çıkan haberlere yanıt gecikmedi.

2016'da Barcelona'da nikah masasına oturan ünlü popçu Gülşen ile aranjör Ozan Çolakoğlu'nun evliliklerinde kriz yaşadığı ileri sürüldü. Söylentilere göre; Ünlü çift, boşanma kararı aldı. Ozan Çolakoğlu, evden ayrılıp bir arkadaşının yanında yaşamaya başladı.

BOŞANACAKLAR MI?

Azur Benan adında bir erkek çocukları olan Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu, önceki gün stüdyoya girerken görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden ikili, boşanacakları iddialarına yanıt verdi.

Gözden kaçırmayın

Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra yeniden evlendi Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra yeniden evlendi

ELEŞTİRİLER BENİ ETKİLEMİYOR

Sahne kıyafetleriyle ilgili konuşan 45 yaşındaki şarkıcı, "Hiçbir şey demeyeceğim. Ben işimi gücümü yapıyorum. Gelen eleştiriler beni etkilemiyor" ifadelerini kullandı.

Eşi Ozan Çolakoğlu ise "Gülşen'in kıyafetlerine karışmam mümkün değil. O kendine neyi yakıştırıyorsa giyebilir. İşini yapıyor" şeklinde konuştu.

gülşen ve ozan çolakoğlu dışarıda 2

BOŞANMA YOK, HER ŞEY YOLUNDA

Boşanma iddialarına da açıklık getiren ünlü ikili, "Boşanma yok, her şey yolunda ve çalışmaya devam ediyoruz. Haberi sizden duyduk. Hem sahne, hem stüdyo tarafında yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Normal insanlar gibi ev hayatımız, çocuğumuz ve işimiz var" dedi.

Ayrıca ünlü şarkıcı; yeni şarkısı için stüdyoya kapanacaklarını, şubatta harika bir parça geleceğini de sözlerine ekledi.