BKM’nin GAİN için çekeceği 8 bölümlük “Esas Oğlan” dizisinin çekimleri yarın İstanbul’da başlıyor.

Hadise'nin artık sadece şarkıcı değil, oyuncu kimliğiyle de seyirci karşısına çıkacağı dizide çok iyi dost olduğu Seda Bakan’la birlikte başrolü paylaşacaklar.

Romantik komedi türündeki dizide Seda Bakan “Selma”, Hadise ise “Ceren”i canlandıracak. 8 bölümden oluşacak dizinin yönetmen koltuğunda son olarak “İnci Taneleri” dizisini çeken Şenol Sönmez oturacak. İki bekar kadının maceralarının anlatılacağı “Esas Oğlan” dizisinin senaryosunu Meryem Gültabak ile Cihan Çalışkantürk yazıyor.

İnci Taneleri Hayranlarını Yeni Sezonda Kötü Bir Sürpriz Bekliyor İnci Taneleri Hayranlarını Yeni Sezonda Kötü Bir Sürpriz Bekliyor

Hadise-18

Ayrıca hazırlıkların devam ettiği BKM’nin yapımcılığını üstlendiği dizide Ceren’in partneri Mert’i genç kuşağın başarılı ve karizmatik jönlerinden İlhan Şen canlandıracağı konuşuluyordu. Fakat Şen, başka bir dijital projeyi kabul ettiği öğrenildi. Mert karakteri için ise son olarak başarılı oyuncu Serhat Teoman ile anlaşma sağlandığı öğrenildi. İstanbul’da çekilecek olan dizinin 8 Temmuz’la 16 Ağustos arasında tamamlanması planlanıyor. Ayrıca dizinin diğer erkek başrolü de belli oldu. “Esas Oğlan”ın Ozan’ı ise başarılı ve yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız oldu. Yakışıklı oyuncu hikâyede Selma’nın partneri olacak.

Meryem Gültabak ile Cihan Çalışkantürk’ün yazdığı dizide iki başrol kadının çıktığı kusurlu tanışma yemeklerde birbirinden ünlü konuk oyuncular rol alacak. Bu isimler arasında Gürgen Öz, Rıza Kocaoğlu, Ekin Mert Daymaz, Kubilay Aka, Fırat Çelik, Cemal Hünal, İsmail Demirci, Ali Yoğurtçuoğlu ve Yılmaz Bayraktar var.

Kaynak: Birsen Altuntaş