Halk TV, FOX TV'den transfer ettiği İsmail Küçükkaya'nın ardından 2 ismi daha kadrosuna kattı. Deneyimli gazeteci Özlem Akarsu Çelik, Halk TV'nin yeni Ankara Temsilcisi oldu. CNN Türk'te 19 yıl boyunca çeşitli kademelerde görev alan, genel yayın yönetmenliği, yayın danışmanlığı ile haber genel yayın yönetmenliği görevlerini sürdüren ve CNN International’la editoryal ilişkileri yürüten Ferhat Boratav da Halk TV'ye geçti.

Son olarak kapanan Olay TV'de Ankara Temsilcisi olarak görev yapan deneyimli gazeteci Özlem Akarsu Çelik, Halk TV'nin yeni Ankara Temsilcisi oldu.

özlem akarsu

Halk TV'nin sahibi Cafer Mahiroğlu, "Halk TV ailesi büyüyor. Aramıza hoşgeldin sevgili @oakarsucelik" diye yazarken, Candaş Tolga Işık Mahiroğlu'na, "Abi şu tivitleri toplu mu atsan 2 gündür arkadaşlarımızı ve kanalı tebrikten telef olduk Şaka bi yana bu habere de çok sevindim, bir kez daha hayırlı olsun" diye seslendi.

24 Kasım 2022 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı! 24 Kasım 2022 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı!

CNN TÜRK'ÜN YÖNETİCİSİ DE EVET DEDİ

CNN Türk'te 19 yıl boyunca çeşitli kademelerde görev alan, genel yayın yönetmenliği, yayın danışmanlığı ile haber genel yayın yönetmenliği görevlerini sürdüren ve CNN International’la editoryal ilişkileri yürüten Ferhat Boratav Halk TV'ye geçti. Ferhat Boratav, Demirören Holding'in Doğan Medya'yı satın almasından bir süre sonra CNN Türk'ten ayrılmıştı.

ferhat boratav