Ülkemizde yaşayan ortalama 13 milyon emekliyi yakından ilgilendiren önemli bir gelişme yaşandı. Emekliler bayramdan önce emekli ikramiyelerini almaya başladı. Ancak emekli ikramiyeleri kadar bankalar çeşitli ödemeler de sunmaya devam ediyor. Promosyonlar dışında İş Bankası müşterilerine 5 bin TL’ye kadar ödeme yapılacak. Cuma’ya kadar hemen başvuranlar hesaplarına anında paralar aktarılacak. İşlemler e-Devlet üzerinden de yapılıyor.

SGK, Bağ-kur ve Memur emeklisine güzel haber! Peş peşe açıklandı! Bankalar geri ödemesiz para veriyor SGK, Bağ-kur ve Memur emeklisine güzel haber! Peş peşe açıklandı! Bankalar geri ödemesiz para veriyor

Kampanyanın 27 Haziran 30 Eylül tarihleri arasında geçerli olacağı belirtildi. Buna göre bankaya kendi adları ile geçiş yapan SGK emeklileri 5 bin TL’ye kadar promosyon ödemesi alacak. Aynı zamanda maaşını İş Bankası’na taşıyanlar kredi ve ek kartlar için de farklı bir ücret ödemeden bütün avantajlarından yararlanabilecek.

27 HAZİRAN – 30 EYLÜL ARASINDA

Emekli maaşını kolay bir şekilde almak ve promosyondan yararlanmak isteyenler maaşlarını şubelerden ve mobil uygulama üzerinden taşıyabilecek. Bunlarla işlem yapmak istemeyenler ise e-Devlet üzerinden anında maaş taşıma işlemini yapabilecek. 27 Haziran ve 30 Eylül tarihleri arasında emekli tanıdıklarını ve yakınlarına refernas olan kişiler için İş Bankası 500 TL’ye kadar Pazarama MaxiPuan avantajını da sunacak.

KİMLER BU ÖDEMEDEN YARARLANABİLECEK?

Ödemenin büyüklüğünü duyan kişiler kimlerin bu ödemeden yararlanabileceğini merak ediyor. Buna göre 27 Haziran 30 Eylül tarihleri arasında geçerli olan kampanyada maaşını İş Bankası’ndan alan ya da maaşını İş Bankası’na taşıyan emekliler yararlanabilecek.