İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz haftalarda gündüz kuşağı dizisi 'Yeşil Vadi'nin Kızı’nda 'Melissa' karakterine hayat veren Beren Gökyıldız ile ilgili düşüncelerini sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

"KİLO VERİNCE YANAKLARININ ŞİŞİ İNECEK"

Ünlü türkücü, başrol oyuncusu Gökyıldız'a 5-6 kilo vermesi gerektiği tavsiyesinde bulunmuştu:

Yeşil Vadi'nin Kızı'nın 5-6 kilo vermesi gerek. Kiloyu verdiği zaman yanaklarının şişi de inecek. Ben güzel kızımızı Ankara'da profesörün kebap salonunda görmüştüm kebaba düşkünlüğü sürmez inşallah. Abisini dinlerse sevinirim iyi çalışmalar kızım seni izliyorum.

"ŞİDDETİN AĞABABASIDIR"

Tatlıses'e yönelik sert ifadeler kullanan Serap Paköz, "Şiddete meyilli insanların eli dursa ağzı durmaz. İbrahim Tatlıses bu ülkede şiddetin ağababasıdır. Fiziki şiddet uygulayamayacak hale gelince psikolojik şiddete başvuruyor. Şaşırdık mı? Ben hiç şaşırmadım. Şiddet yanlısı olmak bir karakter sorunudur ve kişi kendini bundan alıkoyamaz. Hâlâ 'İmparator' diye baş tacı yapanlar da en az onun kadar kışkırtıcıdır" açıklamasını yapmıştı.

"İÇİNİZDEN GELEN ÇİRKİNLİKLERİ YAZDINIZ"

'İmparator' lakaplı İbo, Serap Paköz'ün çok konuşulan sözlerine cevap vermişti:

Nurgül Yeşilçay, sosyal medyada ablası ile fotoğrafını paylaştı Nurgül Yeşilçay, sosyal medyada ablası ile fotoğrafını paylaştı

Allah aşkına bu yazıda ne var? Aramak istersen çok şey var. Ben içimden geçen güzellikleri yazdım, sizler de içinizden gelen çirkinlikleri yazdınız. Bu kadar basitsiniz.

MÜTEVAZI TEKNEYLE GEZİNTİDE

İbrahim Tatlıses, önceki gün Akvaryum Koyu'nda görüntülendi. Oğlu İdo’nun ismini taşıyan mütevazı teknesi ile gezintiye çıkan şarkıcı, teknenin dümenine geçti.

TEK TEK KOYLARI GEZDİ

Kalabalık bir grup ile yarım saat koya demir atan şarkıcı, günün geri kalanını koyları gezerek geçirdi.

Kaynak: Cadde