Ünlü oyuncu Burcu Biricik anne oldu! Ünlü oyuncu Burcu Biricik anne oldu!

İbrahim Tatlıses tarafından 23 yıl sonra kabul edilen kızı Dilan, babasıyla olan bağını ve müzik kariyerini kendi çabalarıyla inşa etmeye çalıştığını vurguluyor.

Geçmişte zaman zaman babasıyla sorunlar yaşadığını belirten Dilan, son paylaşımında "Bir kız çocuğuna yapılan şiddeti herkes duymalı" ifadelerini kullanarak dikkatleri üzerine çekti.

İKİLİNİN ARASI GERGİNDİ

İbrahim Tatlıses ile kızı Dilan Çıtak arasında yaşanan son gelişmeler magazin dünyasında geniş yankı buldu. Uzun süren bir küslüğün ardından barışan ikili, yine aralarının açıldığına dair haberlerle gündemde.

İddialara göre, İbrahim Tatlıses sosyal medya hesabından Dilan Çıtak'ı takipten çıkardı ve ikiliye ait olan fotoğrafları hesabından kaldırdı. Bu hareketler, baba-kız arasında yeni bir krizin habercisi olarak yorumlandı.

DİLAN ÇITAK’TAN GÜNDEMİ SARSAN PAYLAŞIM

Yaşanan bu olaylar sonrası Dilan Çıtak, aylar sonra yeni bir paylaşım yaptı ve magazin gündemine oturdu.

Dilan Çıtak paylaşımında “Bir kız çocuğuna yapılan şiddeti psikolojik baskıyı, psikolojik tacizi herkes bilmeli ve görmeli. Bugün ben bir kız çocuğu olarak susarsam yarın daha fazla şiddete uğrayan çocuklarımız olur bizim” ifadelerini kullandı.

İbrahim Tatlıses'in kızı, paylaşımının devamında “Anlatacaklarımdan sonra bütün dünya böyle bir şiddet yanlısını sevmeye devam edebilir ama artık herkes gerçeği bilmeli ki ben ait olmadığım bu kıyafeti huzurla üzerimden çıkarayım” diyerek akıllarda soru işaretleri bıraktı.

Di̇lan Çitak Açiklama

Editör: Medya Tilkisi