Real Madrid ve İspanya Milli Takımı’nın kalesini yıllarca koruyan Iker Casillas, sosyal medya hesabından “Umarım bana saygı duyarsınız. Ben bir eşcinselim” şeklinde paylaşım yaptı. Puyol da “Hikayemizi anlatmanın zamanı geldi Iker” ifadelerini kullandı.

Casillas daha sonra paylaşımını sildi ve "Hesabım hack'lendi" diye yazdı. Puyol da paylaşımını kaldırdı.

İspanya'nın ve Real Madrid'in efsanevi file bekçilerinden Iker Casillas'ın Twitter hesabından, "Umarım bana saygı duyarsınız. Ben bir eşcinselim" şeklinde bir paylaşım yapıldı.

Dünya Kupası'nda Son 16 Eşleşmesi Belli Oldu Dünya Kupası'nda Son 16 Eşleşmesi Belli Oldu

Casillas'ın paylaşımına yorum yapan Barcelona'nın unutulmaz kaptanlarından Carles Puyol ise "Hikayemizi anlatmanın zamanı geldi Iker" şeklinde bir paylaşım yaptı.

Casillas ve Puyol'un bu paylaşımları, sosyal medyanın en fazla konuşulan başlıklarından biri oldu.

Ancak Iker Casillas, paylaşımı yaptıktan yaklaşık bir saat sonra tweetini sildi.

Daha sonra bir paylaşım yapan Casillas, hesabının hack'lendiğini, herkesten ve en çok da LGBT topluluğundan özür dilediğini belirtti.

ıker

Konuyla ilgili iki futbolcudan da başka bir açıklama gelmedi. Ancak İspanyol basınından AS'ın haberine göre Casillas, son dönemde hakkında çıkan magazin haberlerine tepki göstermek amacıyla ironi yaptı.

Emekli kalecinin son günlerde adı İspanya'da magazin gündeminden düşmüyordu. Özellikle Iker Casillas'ın adı son dönemde Pique ile ayrılan Shakira ile anılıyordu.

Sosyal medya hesabından, hakkında yapılan haberlere zaman zaman tepki gösteren Casillas'ın yine tepki amacıyla ironi yaptığı öne sürüldü.