İnci Taneleri yeni bölüm Kanal D ekranlarında milyonları ekran başına kilitlerken duygu dolu anlar yaşanmaya başladı.

İlk bölümden bu yana ilgiyle takip edilen İnci Taneleri dizisinde hikaye yavaş yavaş rayına oturmaya başlarken beklenen isim sonunda geldi.

Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güvenç Kıraç ve Yasemin Baştan’ın rol aldığı İnci Taneleri dizisinde Azem’in kızı Nehir resmen kadroya dahil oldu.

Güzel oyuncu Sera Kutlubey’in canlandırdığı Nehir karakteri İnci Taneleri dizisinde ortaya çıkarken oldukça duygu dolu anlar yaşanmaya başlamıştı.

İnci Taneleri dizisinde bundan sonraki hikaye oldukça merak edilirken ayrılık haberleri art arda gelmeye başladı.

İnci Taneleri Dizisi Detay 3

Kızılcık Şerbeti Dizisinde Kimse Bu Gelişmeyi Bilmiyor! Yeni Sezonda Olmayacak Kızılcık Şerbeti Dizisinde Kimse Bu Gelişmeyi Bilmiyor! Yeni Sezonda Olmayacak

Dijital platformda yayınlanan Sokağın Çocukları dizisinde rol alan genç oyuncu Furkan Murat Uğur İnci Taneleri dizisine veda etti.

Yine bir dijital platformda yayınlanan Dengeler: Biri Olmak dizisine dahil olan genç oyuncu eski rol arkadaşları ile yeniden bir araya geldi.

Bu arada İnci Taneleri dizisinde Necip karakterine hayat veren Onur Akbay’ın da kadrodan çıkacağı iddialar arasında yer alıyor.

Adana Sıfır Bir dizisinde dikkat çeken bir çıkış yakalayan Onur Akbay’ın ayrılık iddialarının ardından henüz bir açıklama gelmedi.

İnci Taneleri 16. Bölüm Perşembe akşamı Saat 20.00’da Kanal D ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak