İstanbul Cocktail Festival'in organizatörü Wonder Wheel Agency, Türk pop müziğinin en büyük yıldızlarından Kenan Doğulu'nun festival line-up'ına eklendiğinin ve 21 Ağustos Pazar günü festival sahnesinde performans sergileyeceğinin müjdesini verdi.

Nil Karaibrahimgil konserinde gökkuşağı renklerine büründü! Nil Karaibrahimgil konserinde gökkuşağı renklerine büründü!

Gastronomi ve sanat bir arada

Bu sene 5. yılını kutlayacak olan İstanbul Cocktail Festival, Türkiye ve yurtdışından popüler kokteyl duraklarının en sevilen lezzetleri, ödüllü miksolojist ve gurmelerin eğitici aynı zamanda da eğlenceli atölyeleri, lokal ve global sahnenin önemli isimlerinden renkli performanslar, her damak tadına hitap eden gastronomi noktaları ve özgün butiklerin tasarımları ile festival alanını renklendiriyor.

İstanbul Cocktail Festival (14)

Kenan Doğulu, KÖFN, Jakuzi, Aybüke Albere, Melis Güven, Mert Demir, Palmiyeler, Selin Geçit, Serel Yereli, Güneş ve daha fazla sanatçının performans sergileyeceği İstanbul Cocktail Festival'de, Blok. Mekan, Korto Roof, Moretenders Cocktail Crib, Yuka Beach Bar, Wu, Ranchero, Tavern ve Türkiye'nin önde gelen kokteyl barları en lezzetli içeriklerini festivalcilere sunacak.

Kokteyl Barlar:
Blok.Mekan
Korto Roof
Moretenders' Cocktail Crib
Yuka Beach Bar
Wu
Ranchero
Tavern

Sanatçılar:
Kenan Doğulu
Aybüke Albere
Jakuzi
KÖFN
Melis Güven
Mert Demir
Palmiyeler
Selin Geçit
Serel Yereli
Güneş