Justin Bieber ile eşi Hailey Baldwin Bieber'ın mutlu yuvası üzerindeki kara bulutlar bir türlü dağılmıyor. Önce Hailey Baldwin kalbinde ortaya çıkan bir sorun yüzünden tedavi gördü şimdi de Justin Bieser Ramsay Hunt sendromunun yani yaşadığı kısmi yüz felcinin hayatını zorlaştırdığını açıkladı.

YÜZÜNÜN SAĞ TARAFINA FELÇ GELDİ

Bieber, başına gelenleri Instagram sayfasından yaptığı paylaşımla duyurdu. Genç şarkıcı, videosunda yüzünün sağ tarafını kullanamadığını gösterdi. Bieber paylaştığı videoda şunları söyledi: "Açıkçası, yüzümden de gördüğünüz gibi bende Ramsay Hunt sendromu var" diye konuştu. Bieber, kısmi yüz felcine neden olan bu sendromun, kulak ve yüz sinirlerine saldıran bir virüsten kaynaklandığını açıkladı.

Genç şarkıcı yüzünün sağ tarafını hareket ettiremediğini gösterip "Görebildiğiniz gibi bu gözümü kırpamıyorum. Yüzümün bu tarafıyla gülemiyorum. Bu taraftaki burun deliğimi hareket ettiremiyorum. Yani yüzümün bu tarafında tam bir felç durumu var" dedi. Justin Bieber, Yemek yerken bile büyük zorluk çektiğini sözlerine ekleyip "Lütfen benim için dua edin" diyerek takipçilerine seslendi.

Mustafa Topaloğlu'nun eşi hastanelik oldu Mustafa Topaloğlu'nun eşi hastanelik oldu

justin

ŞİMDİLİK TURNESİNİN YEDİ KONSERİ İPTAL EDİLDİ

Justin Bieber, Ramsay Hunt adı verilen ve yüzünün sağ tarafının felç olmasına yol açan bu hastalık yüzünden 130 gün sürmesi planlanan turnesinin yedi konserini iptal etti.