Seray Dura ve Kaan Taşaner yine tartıştı! Seray Dura ve Kaan Taşaner yine tartıştı!

Gelin bakalım neler olmuş, Kaan Urgancıoğlu ile ilgili iddialar neler?

Son olarak Yargı dizisindeki Ilgaz Savcı rolüyle ekranlara gelen Kaan Urgancıoğlu, hem oyunculuğu hem de yakışıklılığıyla ortalığı kasıp kavurdu; anlatmaya gerek var mı? Sanmıyorum.

Partneri Pınar Deniz'le çok yakıştırılsalar da ikilinin ilişkilerinin arkadaşlıktan öteye geçmediği aşikar artık, açıklamalarından da bunu anlayabiliyoruz.

Pınar Deniz'le yakıştırıldı yakıştırılmasına ama aslında Kaan Bey'in çok uzun zamandır Zeynep Oymak ile bir birlikteliği vardı. Ama gelgelelim son günlerde bu iki ismin yollarını ayırdığı konuşuluyor.

Ancak tek konuşulan bu değil. Kaan Urgancıoğlu'nun adı son zamanlarda, yakın arkadaşı Doruk Tirman'ın geçtiğimiz günlerde yolunu ayırdığı Burcu Denizer ile anılıyor.

doruk tirman ve burcu denizer

Bu fotoğrafta gördükleriniz işletmeci Doruk Tirman ve eski sevgilisi Burcu Denizer. Kaan Urgancıoğlu'nun yakın arkadaşı Doruk Tirman'ın eski sevgilisi Burcu Denizer ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Bu görüntülendiği kadının da Burcu Denizer olduğu konuşuluyor. Bu aşkı öğrenen Doruk Tirman'ın Kaan Urgancıoğlu'nu tamamen hayatından çıkarttığı da iddialar arasında. Instagram hesabından ne Kaan Bey'i ne de Burcu Hanım'ı takip etmiyor Doruk Tirman. Bakalım Kaan Bey'den ya da Burcu Hanım'dan bir açıklama gelecek mi... Göreceğiz!