18 yaşını tamamlayanlar dikkat! Hastane personeli alımı için KPSS şartı aranırken, ikamet şartının aranmayacağı belirtildi. İşte detaylar..

İstanbul Beylikdüzü'ndeki olayda ifadesi ortaya çıktı! Odadan çıktığında sesleri geldi İstanbul Beylikdüzü'ndeki olayda ifadesi ortaya çıktı! Odadan çıktığında sesleri geldi

İlan Gaziantep Üniversitesi Hastanesi için yayımlandı. Çeşitli kadrolar için yapılacak alımlarda detaylar bugün belli oldu. Hastane personeli olarak çalışmak isteyenler ilandaki başvuru şartlarını taşıması gerekecek.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Destek Personeli: 2 personel

Diğer Sağlık Personeli: 9 personel

Sağlık Teknikeri: 2 personel

Diyetisyen: 1 personel

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

  1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  2. Taksirli Suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak.
  3. Başvuru tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak.
  4. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak.
  5. 657 sayılı Kanununun 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engeli bulunmamak.
  6. Daha önceden bu kurumda çalışırken kurumca iş akdi fesih edilenlerle, kendi isteği ile görevinden istifa edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.
  7. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
  8. Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumun bulunmaması.

KADROLAR VE ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI

BAŞVURU İÇİN HAZIRLANMASI GEREKEN BELGELER

1) KPSS Sonuç Belgesi

2) Tecrübe istenilen pozisyonlar için meslek kodunu gösterir SGK hizmet dökümüyle birlikte resmi veya özel kuruluşlardan başvuru tarihleri içerisinde alınmış iş deneyim belgesi (Islak imzalı olarak başvuru formuna eklenecektir.)

3) Sertifika istenilen pozisyonlar için ilgili belgenin aslı veya onaylı sureti,

4) Nüfus Cüzdan Sureti. (E-devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

5) Diploma veya Mezun Belgesi, (E-devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

6) Askerlik durum belgesi