Kardeşlerim final bölümü ATV ekranlarında seyirciyi ekran başına kilitlerken yine şok üstüne şok yaşandı.

Kızılcık Şerbeti Dizisinde Kimse Bu Gelişmeyi Bilmiyor! Yeni Sezonda Olmayacak Kızılcık Şerbeti Dizisinde Kimse Bu Gelişmeyi Bilmiyor! Yeni Sezonda Olmayacak

Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Simge Selçuk, Yiğit Koçak, Cihan Şimşek, Melis Minkari, Lizge Cömert, Recep Usta ve Berk Ali Çatal gibi isimleri bir araya getiren Kardeşlerim dizisinde beklenen oldu.

Kardeşlerim dizisinin final bölümünde Ömer ve Süsen artık nikah masasına otururken bir detayın daha ortaya çıkmasına neden oldu.

Peki ama uzun süredir ekranlardaki seyrine doyum olmayan Kardeşlerim dizisi neden final yaptı? İşte merak edilen sorunun yanıtı…

Kardeşlerim final bölümünde Ömer ve Sarp, hurda arabalarının içinde sıkışıp kalmışken çaresizce çırpınıyorlar, ancak başlarına gelecek gerçek tehlikeyi henüz fark etmemişlerdir.

Ayla, Gökhan tarafından yaralandıktan sonra acilen hastaneye götürülürken, Gökhan ise Berk'ten gelen beklenmedik bir telefonla büyük bir şok yaşar.

Kardeşlerim Dizisi Detay 8

Ataman Koleji'nde yapılacak olan deneme sınavı ise öğrenciler arasında panik ve gerginlik yaratırken, Fatma'nın Şevval'le ilgili özel planları olduğu ortaya çıkar.

Akif ve Süreyya'nın ilişkisinde de önemli gelişmeler yaşanırken, Yasmin ve Aybike, Gökhan'la ilgili şok edici gerçekleri öğrendiklerinde hiç beklemedikleri bir durumla karşı karşıya kalırlar.

"Kardeşlerim", NGM imzalı, yönetmenliğini Serkan Birinci'nin üstlendiği, senaryosu Gül Abus Semerci'ye ait olan dram, gençlik ve romantik türündeki Türk televizyon dizisidir.

ATV ekranlarında bir dönem daha sona ererken Süsen karakterine hayat veren güzel oyuncu Lizge Cömert’in daha önce ayrılacağı ancak yapımcıların devreye girmesiyle final bölümünün erkene alındığı iddia edildi.

Ve ATV ekranlarında bir dönem daha sona ererken Kardeşlerim dizisi de seyirciye veda etmiş oldu.

Editör: Emel Kılıç