4 sezon boyunca ATV ekranlarında izleyiciyi ekran başına kilitleyen Kardeşlerim dizisi final bölümü büyük yankı uyandırmıştı.

Başrollerinde Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Simge Selçuk, Yiğit Koçak, Cihan Şimşek, Melis Minkari, Lizge Cömert, Recep Usta ve Berk Ali Çatal gibi isimlerin yer aldığı Kardeşlerim dizisindeki bir sahne yeniden gündeme geldi.

Sürpriz sahnelerin yer aldığı final bölümünün yankıları devam ederken haftalar sonra ortaya çıkan bir sahne herkesi şaşkına çevirecek.

ATV'den Kuruluş Osman dizisiyle ilgili olay karar! Tam geri sayıma geçilmişti ATV'den Kuruluş Osman dizisiyle ilgili olay karar! Tam geri sayıma geçilmişti

İşte Kardeşlerim dizisinde herkesin farklı sandığı sahnenin perde arkası…

Kardeşlerim Dizisi Detay 9

Kardeşlerim dizisinde Aybike ve Cansu arasındaki iplerin koptuğu uçurum sahnesinin kamera arkası aylar sonra ortaya çıktı.

ATV'nin tam 4 sezon süren dizisi Kardeşlerim mutlu sonla biten bir finalle ekranlara veda ederken, aksiyonun bitmediği dizideki önemli bir sahnenin kamera arkası geldi.

Aybike'nin yanlışlıkla Cansu'yu uçurumdan ittirdiği ve düşmemesi için tuttuğu sahne yayınlandığı dönem büyük heyecan yaratırken, o sahnenin nasıl çekildiği merak konusu olmuştu.

Aşırı gerçekçi sahnenin kamera arkası aylar sonra sosyal medyaya düşerken, o anlar kısa sürede viral oldu.

Editör: Emel Kılıç