Özgü Namal, Özcan Deniz ve Mert Yazıcıoğlu gibi isimleri bir araya getiren Kızıl Goncalar dizisi sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti.

Kızıl Goncalar sezon finali yankıları devam ederken dizinin hayranları ise şok üstüne şok yaşamaya devam ediyor.

Peki ama Kızıl Goncalar dizisi bitti mi? Kızıl Goncalar dizisi ne zaman başlayacak? İşte merak edilen detaylar…

Kızıl Goncalar dizisindeki o ayrıntıya geçmeden önce sezon finalinde neler olduğunu kısaca hatırlayalım…

Cüneyd’in babası Vahit’in dönüşü herkesi şaşırtmış, posta oturmak üzere olan Cüneyd de bu karşılaşmayla sarsılmıştır. Öte yandan duyduklarını Levent ve Beste’ye belli etmeyen Mira, Naim’in söylediklerinden emin olmak için kesin kanıtı bulmaya kalkışır.

Levent ise yıllar sonra oğlunun karşısına perişan bir halde çıkıp, her şeyden vazgeçmiş bir derviş gibi görünen Vahit’ten şüphelenmiştir.

Ululara katılmak üzere dergahtan ayrılmaya hazırlanan Sadi ise Vahit’in Cüneyd’in en zor anlarında bile yanında durup oğluna destek olmasıyla abisinin yanında durur.

Meryem, Birgül ve Zeynep’in kızları okutma çabası Cüneyd’in posta oturmasıyla gerçeğe yaklaşsa da Cüneyd’in bu niyeti sadece Faniler arasında değil, diğer tarikatlar arasında da infiale sebep olur.

Yalan dizisi yayından kaldırıldı! Herkes 7. Bölümü merakla bekliyordu Yalan dizisi yayından kaldırıldı! Herkes 7. Bölümü merakla bekliyordu

Kızıl Goncalar Dizisi Detay 5

Naim ise her şeyini kaybetmiş ve sürülmüşken Nadire’den onu yeniden hayata bağlayacak bir haber alır. Yine de işler hiç de beklediği gibi sonuçlanmayacaktır. Meryem ve Zeynep amaçlarına ulaşacağı anda Mira da nihai gerçeğe yaklaşır.

Ancak Levent’e rağmen harekete geçen Beste’nin son hamlesi Mira’yı atlatsa da Meryem hayatının en büyük sırrına çok yakındır.

Ancak ortaya çıkacak tek sır bu olmayacaktır. Cüneyd de annesi, kendisi ve babasıyla ilgili gerçeği nihayet öğrense de artık her şey için çok geçtir…

Kulislerde yer alan çarpıcı iddianın detaylarına göre Kızıl Goncalar dizisinde Cüneyd karakterine hayat veren yakışıklı isim Mert Yazıcıoğlu yeni sezonda kadroda yer almayacak.

Daha da önemlisi Mert Yazıcıoğlu’nun yeni sezon için sürpriz bir diziyle anlaştığı da öne sürülenler arasında.

Ortalığı karıştıran iddiaların ardından Kızıl Goncalar yapımcıları ve Mert Yazıcıoğlu’ndan bir açıklama geldiğinde sizlerle paylaşmış olacağız.

Editör: Emel Kılıç