Feyza Civelek uyuşturucu madde, Sıla Türkoğlu alkollü araç kullanması, Doğukan Güngör özel hayatı, Müjde Uzman tükenmişlik sendromu, makyöz Esra, Müjde Uzman'ı taklit etmesiyle gündemdeydi. Makyözün işine son verildi.

Müjdat Gezen oyuncuların şikayetini dile getirdi, "Dizi artık bitse gelecek sezon devam etmese" diyorlarmış dedi, yapımcı casusu aradı. Gazeteci Müge Dağıstanlı, bugünki yazısında haberi uçuran oyuncunun tespit edildiğini, oyuncuyu sezon sonunda dönüşü olmayan bir seyahat ya da ölüm yazılacağını açıkladı.

Show TV'nin yeni dizisi "Siyah Kalp" iddialı geliyor! Show TV'nin yeni dizisi "Siyah Kalp" iddialı geliyor!

Gazeteci Birsen Altuntaş, 3 gün önce şunu yazdı: "Arslan ailesinin büyükannesi Sönmez’le ilgili de çarpıcı bir gelişme yaşanacak. Dizinin sezon finalinde usta oyuncu Aliye Uzunatağan’ın hayat verdiği Sönmez’in başına talihsiz bir olay gelecek. Sönmez daha sonra bir gemi seyahatine çıkacak. Yeni sezonda gemi seyahatinden dönüp dönmeyeceği ve diziden ayrılacak oyuncular merak konusu."

 Müjdat Gezen'e haber uçuran kişi Aliye Uzunatağan olduğu iddia edildi. Diziden ayrılacak daha başka oyuncular da olacak.

Bu arada Yapımcı Faruk Turgut, dizi oyuncularını sosyal medyadan takipten de çıktı.

Editör: Medya Tilkisi