Doğukan Güngör, Sıla Türkoğlu, Barış Kılıç, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Kaan Taşaner gibi isimlerin bir arada olduğu Kızılcık Şerbeti son bölüm ardından kriz yaşanıyor.

Kızılcık Şerbeti dizisi yeni bölüm yine hem sosyal meydyaya hem de ekranlara damgasını vurdu.

Son dönemde Kızılcık Şerbeti dizisinin akıbeti merak edilirken büyük bir şok daha yaşanmaya başladı.

İddialara göre Kızılcık Şerbeti dizisi yeni sezon için onayını aldı ve ikinci sezonda da yoluna emin adımlarla devam edecek.

Ancak sezon finalinin yaklaştığı Kızılcık Şerbeti dizisinde büyük bir kriz yaşanırken ayrılık iddiası ortalığı fena karıştıracak gibi duruyor.

Kızılcık Şerbeti Detay 6

Geçtiğimiz günlerde uyuşturucu kullandığına yönelik iddiaların ortaya çıktığı Feyza Civelek’in kadrodan çıkarılacağı konuşuluyor.

Feyza Civelek’e ait olduğu iddia edilen uyuşturucu ticaretine dair mesajlar ortaya çıkmış ve Kızılcık Şerbeti hayranları bu duruma büyük tepki göstermişti.

Kızılcık Şerbeti Nilay karakteri ile seyircinin karşısında olan Feyza Civelek’in sezon finalinde kadrodan çıkacağı öne sürüldü.

Bu iddiaların ardından Feyza Civelek ve yapımcılardan henüz resmi bir açıklama gelmiş değil.

Teşkilat dizisinin yeni Ömer'i bakın kim oldu? Bir dönemi böyle bitirdiler Teşkilat dizisinin yeni Ömer'i bakın kim oldu? Bir dönemi böyle bitirdiler

Kızılcık Şerbeti 64. Bölüm Cuma akşamı saat 20.00’da Show TV ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak