Gönül Dağı dizisi seyircisi bu haberle yıkıldı! En sevilen isim de kadroda yok Gönül Dağı dizisi seyircisi bu haberle yıkıldı! En sevilen isim de kadroda yok

Doğukan Güngör, Sıla Türkoğlu, Barış Kılıç, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Kaan Taşaner gibi başarılı oyuncuların bir arada olduğu Kızılcık Şerbeti dizisinin sezon finali yankıları devam ediyor.

Kızılcık Şerbeti sezon finalinde sürpriz ayrılıklar yaşanırken dizinin hayranlarını şaşkına çeviren bir gerçek daha ortaya çıktı.

Her bölümüyle milyonları ekran başına kilitleyen Kızılcık Şerbeti dizisinde tansiyon giderek yükselirken yeni gelişme herkesi hayrete düşürecek gibi duruyor.

Kızılcık Şerbeti dizisinin efsane ismi yeni sezonda yeniden kadroya dönecek.

Kızılcık Şerbeti Detay 11

Geçtiğimiz aylarda beyin kanaması geçiren usta oyuncu Settar Tanrıöğen’in yeni sezonda Abdullah Ünal karakteri ile seyircinin karşısında olacağı iddia edildi.

Settar Tanrıöğen’in yerine Kızılcık Şerbeti dizisinde Abdullah Ünal karakterine Ahmet Mümtaz Taylan hayat veriyordu.

Kızılcık Şerbeti yeni sezonda yeni isimlerin de kadroda yer alacağı ortaya çıkarken çok büyük sürprizler seyirciyi bekliyor olacak.

Bu iddiaların ardından Kızılcık Şerbeti dizisi hayranlarının merakı artarken şu ana kadar resmi bir açıklama gelmiş değil.

Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni sezonu Eylül ayının 3. Haftasında izleyicinin karşısında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak