İstanbul’da yaşayanlar dikkat! Meteoroloji yeni uyarı yaptı! Yoğun kar yağışı geliyor, tarih verildi İstanbul’da yaşayanlar dikkat! Meteoroloji yeni uyarı yaptı! Yoğun kar yağışı geliyor, tarih verildi

Otomobillerin çarpışmasındaki sebep ise henüz bilinmiyor.

HAYATINI KAYBEDENLER VAR

Meydana gelen çarpmanın şiddetiyle 2 otomobil de yoldan çıkarak şarampole devrilirken kazanın ardından ekiplere haber verildi. Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve jandarma ekipleri sevk edilirken yaralıların sıkıştıkları yerden çıkarılırken, park halinde duran otomobilde yolcu konumunda bulunan Songül Karaca İlboğa ile diğer otomobilde bulunan Ayşe Gödel’in hayatını kaybettiği belirlendi.

Kazada yaralanan İbrahim Aydoğan, Ümmü Aydoğan, Ayşe Aydoğan ve İrfan İlboğa ise ambulanslarla Aydın Atatürk Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altın alındı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Tüm bunların yanı sıra kazada hayatını kaybeden Songül Karaca İlboğa ve Ayşe Gödel’in cenazeleri ise olay yeri incelemesinin ardından Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi morguna kaldırıldığı jandarma ekiplerinin ise soruşturma başlattığı bildirildi.