Azra Akın, dört yıldır birlikte olduğu ve Brezilya'da karnavalda sürpriz şekilde evlilik teklifi aldığı iş insanı Atakan Koru ile 24 Ağustos 2017 tarihinde Tekirdağ'da dünyaevine girmişti. İkili, Kasım 2017'de ise Edirne’nin Keşan ilçesine bağlı Bahçeköy'deki bir kır lokantasının bahçesinde, aile ve yakın dostlarının katıldığı düğün yapmıştı.

ÇOK ÖZEL YANLARINI BİLİYORUM

Atakan Koru, bir dünya güzeliyle evlendiğinin hatırlatılması üzerine, "Azra dünya güzeli ama aynı zamanda benim için Azra. Çoğu insanın bilmediği çok özel yanlarını biliyorum. Ondan çok değerli, bu da beni çok mutlu ediyor" demişti. İkili, evlendikten bir yıl sonra Demir'in dünyaya gelmesiyle ilk kez anne ve baba olma mutluluğunu yaşamıştı.

'İKİNCİ ÇOCUK' CEVABI

Anneliği çok sevdiğini belirten Akın "İkinci kez anne olmak ister misiniz?" sorusuna, "Ben bir ablayım, kardeşlik ne kadar güzel biliyorum. O yüzden Demir'e kardeş düşünüyoruz. Bir taraftan çocuğumu ilgiyle büyütmek istiyorum, bu dünyada bu şartlarda biraz zorlaştı. Eskiden aileler daha kalabalık yaşıyordu, şimdi daha izole yaşıyorlar. Kısmet bakalım" yanıtını vermişti.

azra akın,

DEMİR'LE NEŞELİ ANLAR

Son olarak 2017 yılında komedi türündeki 'Her Şey Mümkün' filminde kamera karşısına geçen tescilli güzel, önceki gün eşi ve üç yaşındaki oğlu ile Bodrum Ortakent'deki bir otelde objektiflere yansıdı.

Keyiflerinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen Koru-Akın çifti, bol bol oğulalrı Demir'le ilgilenip, oyunlar oynadı.

PLAJA DAMGA VURDU

"Hayatımdaki en önemli şey" dediği oğlunu öpücüklere boğan Azra Akın, güzelliği ve fit hali ile tüm bakışları üzerinde topladı. Ünlü çiftin mutluluğu "Nazar değmesin" dedirtti.

Büyük kazadan sonra Sergen Deveci sahneye geri dönüyor Büyük kazadan sonra Sergen Deveci sahneye geri dönüyor

Kaynak: Habertürk'ten Hakan Yağcı