Burak Özçivit, Özge Törer, Emre Bey, Faruk Aran ve Yıldız Çağrı Atiksoy gibi isimlerin bir arada olduğu Kuruluş Osman dizisinde art arda yaşananlar can sıkıcı hale gelmeye başladı.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Hayranları Çok Sinirli! Oktay Kaynarca Dönemi de Sona Erdi Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Hayranları Çok Sinirli! Oktay Kaynarca Dönemi de Sona Erdi

Bozdağ Film imzalı Kuruluş Osman dizisi 5 sezondur fırtınalar estirmeye devam ederken bir kötü haber daha geldi.

Hatırlanacağı üzere Kuruluş Osman dizisinde Malhun Hatun dönemi sona ermiş ve güzel oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy rekortmen diziye veda etmişti.

4 sezondur sevilen dizide seyirciyle buluşan Yıldız Çağrı Atiksoy hamilelik nedeni ile Kuruluş Osman diziyle yollarını ayırmıştı.

Kuruluş Osman Dizisi Detay 3

Kuruluş Osman dizisinde Malhun Hatun şoku daha atlatılamamışken Bala Hatun karakterine hayat veren Özge Törer’in de kadrodan çıkacağı konuşuluyor.

Adım adım sezon finaline doğru ilerleyen Kuruluş Osman dizisinde Bala krizi yaşanırken ayrılık iddiası ise şok etkisi yarattı.

Kısacası Kuruluş Osman dizisini yakından takip edenleri önümüzdeki bölümlerde çok kötü sürprizler bekliyor gibi duruyor.

İddiaların ardından Kuruluş Osman dizisinde nasıl bir ayrılık sahnesi yaşanacağı da merak edilenler arasında yer aldı.

Kuruluş Osman 159. Bölüm Çarşamba akşamı saat 20.00’da ATV ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak