'MasterChef Türkiye 2022' yarışmasına katılan Dilara Kavadar'ın yıllar önce Türkiye'de reyting rekorları kıran dizi ile ekranlarda boy gösterdiği ortaya çıktı. detaylar...

Yarışmaya İstanbul'dan katılan ve Acun Medya Akademi'de iki ay gastronomi eğitimi alan 23 yaşındaki Kavadar, güzelliğiyle dikkat çekti.

Gazeteci Bülent Mumay ve Ceren Kumbasar evleniyor! Gazeteci Bülent Mumay ve Ceren Kumbasar evleniyor!

Yemek yapmayı çok seven ve jüriden üç 'evet' alarak ilk elemeyi başarıyla geçen Dilara Kavadar, ikinci turda 20 Temmuz Perşembe akşamı mücadele etti. Üçlü elemede Deniz, Dilara ve Dilan'dan turu geçiren ismi belirleyecek yemek levrek buğulama oldu. Balığı şeflerin istediği gibi pişirmeyi başaramayan sempatik yarışmacı, MasterChef'e veda etmek zorunda kaldı.

Üniversite öğrencisi olan Kavadar, MasterChef performansının dışında ekran macerasıyla da magazin gündemine geldi. Simasıyla birçok sosyal medya kullanıcısına tanıdık gelen Dilara Kavadar'ın, yıllar önce çok konuşulan bir dizide rol aldığı ortaya çıktı.

MasterChef Dilara, 2006-2009 yılları arasında 'Binbir Gece' dizisinde, Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'le birlikte kamera karşısına geçti. Kavadar, dizide Halit Ergenç'in hayat verdiği 'Onur' karakterinin eski bir ilişkisinden doğan kızı 'Nilüfer'i canlandırdı.