MHP İstanbul Milletvekilimiz Arzu Erdem, İl Başkanı Yunus Bal ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin ardından Elazığ’da ağır hasar tespiti yapılan ve boşaltılan yapılarda incelemelerde bulundu.

Milletvekili Erdem, incelemeleri kapsamında Hürriyet Caddesi, Gazi Caddesi, Saray Camisi Meydanı ve Şıra Meydanı’nda bulunan hasarlı ve yıkımına başlanan binaları gezerek hem vatandaşlar hem de bölgede bulunan esnafı dinledi.

Arzu Erdem Elazığ 2

“TÜRK MİLLETİNİN HİZMETKARI OLACAĞIZ”

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunun MHP İl Başkanı Yunus Bal: “Çözemeyeceğimiz hiçbir sorun, aşamayacağımız hiçbir engel, altından kalkamayacağımız hiçbir enkaz, saramayacağımız hiçbir yara Allah’ın izni ve inayetiyle yoktur. Hep birlikte, dayanışma içinde bu zor günleri aşacağız.. Her zaman olduğu gibi bundan sonrada esnafımızın ve kıymetli hemşehrilerimizin yanında olacağız yaraları hep birlikte saracağız.

Kemal Kılıçdaroğlu ve Ekrem İmamoğlu Hırka-i Şerif’i ziyaret etti Kemal Kılıçdaroğlu ve Ekrem İmamoğlu Hırka-i Şerif’i ziyaret etti

Son neferimize son damla kanımıza kadar Türk milletinin hizmetkarı olacağız. Cenab-ı Allah devletimize zeval vermesin. Devlet millet el ele bir olacağız beraber olacağız tıpkı 24 Ocak depreminde olduğu gibi zor günleri geride bırakacağız.”