Miss Turkey 2022 güzelleri önceki akşam belli oldu. Yarışmada, 1'nci Nursena Say, 2'nci Aleyna Şirin ve 3'üncü ise Neşe Erberk’ın kızı Selin Erberk Gurdiyan seçildi. Sosyal medyada, Selin Erberk Gurdikyan'ın derece almasında annesi Neşe Erberk'in torpili olduğu iddiası ortaya atıldı. Şarkıcı Demet Akalın da torpil iddialarının ardından sosyal medyada bir paylaşımda bulunarak, "Hira'yı sakın ayıp olmasın diye Türkiye güzeli yapmayın" ifadelerini kullandı. Ardından, 1990 yılında 'Mayo Güzeli' olarak seçildiği günden bir kareyi ''1990-2022'' notuyla paylaşan Akalın, favori olarak gördüğü adayın birinci olamamasına da isyan etti.

Kariyer hayatına manken olarak başlayan Demet Akalın'ın bu paylaşımları karşısında ise Tuğba Ekinci şaşırtan bir yorumda bulundu.Miss Turkey güzellerini eleştiren Demet Akalın'a Tuğba Ekinci ağır sözlerle yüklendi. Demet Akalın'ın 1990 yılında çekilen fotoğrafını kendi Instagram sayfasında takipçileri ile paylaşan Tuğba Ekinci, Demet Akalın için 'koca kafalı' ifadelerini kullandı.

''BU GÖĞÜSLERİNLE, KOCA KAFANLA MAYO GÜZELİ OLDUN DA...''

Sivri dilli şarkıcı Tuğba Ekinci, Demet Akalın'ı eleştirdiği paylaşımına ''Hahahah o seneler sen bu göğüslerinle koca kafanla mayo güzeli oldunda şimdikilermi sana çirkin geldi.'' notunu düştü. Gözler Demet Akalın'dan Tuğba Ekinci'ye gelecek açıklamaya çevrildi.

Kenan İmirzalıoğlu ayrılık iddialarına cevap verdi Kenan İmirzalıoğlu ayrılık iddialarına cevap verdi

tuğba