Model Deniz Sarı ve arkadaşı Sıla Özer, Beşiktaş'ta bir mekanda eğlendikten sonra saat 23 sıralarında Beşiktaş'tan Dikilitaş'taki evine gitmek için bir taksiye bindi.

Gideceği mesafe kısa olduğu için taksici iddiaya göre iki arkadaşa ters davranmaya ve söylenmeye başladı.

İddiaya göre taksici araç içinde plastik poşet içinde olan şişeden bir şey içerken, iki arkadaşı Dikilitaş parkı yakınlarında araçtan indirmek istedi. İki arkadaş, saatin geç olduğunu ve kapının önüne kadar taksiyle gitmek istediklerini bunun için taksicinin sokağa girmesini söylediğinde, "Beni ara sokaklara sokmayın" yanıtını aldı.

Sabah'ın haberine göre; Taraflar arasında iniş yeri nedeniyle başlayan tartışma sırasında yine iddiaya göre taksici, "Sizi Mecidiyeköy'e kadar götüreyim de görün siz" diyerek gaza bastı. Panikleyen Sarı ve arkadaşı bağırarak taksiciye durması gerektiğinde söylediğinde ise, taraflar arasında arbede çıktı.

deniz sarı

Olay sonrası ünlü model, taksicinin parasını verdi ve polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Olayla ilgili ifadesi alınan Sıla Özer, arkadaşı Deniz'in anlattıklarını doğruladı. Taksinin plakasından araç sürücüsü Fikret S. tespit edildi.

İddiaları reddeden sürücü, olay sırasında alkollü olmadığını, Sarı ve arkadaşından sokağın başında inmelerini rica ettiğini söyleyen Fikret Ç, "Beni tehdit etmeye başladılar. Sen bittin. Hayatını karartacağız' diyerek bağırmaya başladılar. Ben ilerlemeye devam ettim. Parayı yüzüme fırlatıp indiler. Ben suçsuzum" diye konuştu.

Tuba Ünsal güzellik yarışmalarını hedef aldı! "Acilen Kapatılsın" Tuba Ünsal güzellik yarışmalarını hedef aldı! "Acilen Kapatılsın"

kaynak: NTV