Milli Piyango 30 Ağustos Zafer Bayramı çekilişinde ikramiye 25 milyon lira Milli Piyango 30 Ağustos Zafer Bayramı çekilişinde ikramiye 25 milyon lira

Motorine bir kez daha indirim bekleniyor. Uzun süredir gelen zam haberlerinin ardından bir süredir indirim haberlerinin gelmesi araç sahiplerini sevindirmeye başladı. İddialara göre bu gece geçerli olacak indirim, pompa fiyatlarına 2 lira 10 kuruş yansıyacak. 

Brent petrol fiyatlarındaki değişim şimdi olumlu olarak kendini göstermeye başladı. Akaryakıt fiyatlarındaki durmadan gözlemlenen yükseliş şimdi iniş trendine geçti.  Sektör kaynaklarından gelen son bilgilere göre motorin, bayram öncesi bir kez daha indirim görecek. Bu gece yarısı itibarıyla geçerli olması beklenen indirim, pompa fiyatlarına doğrudan yansıyacak.

Edinilen bilgilere göre bu gece yarısı itibarıyla motorine 2,10 TL indirim gelecek. Bu indirimle birlikte motorin, 25 TL'nin altına düşmüş olacak. Bu da araç sahiplerinin rahat bir nefes almasına yarayacak bir rakam diyebiliriz. Fiyatlar tabi ki hala yüksek ancak söz konusu artışların ardından gelen indirimler mutlaka moralleri düzeltecek cinsten. 50 litrelik bir depo, bu indirim sonrası 105 TL daha ucuza dolmuş olacak. İşte güncel fiyatlar:

İstanbul: 24,56 TL

Ankara: 24,67 TL

İzmir: 24,69 TL