Müge Anlı, İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıklayınca stüdyoda alkış tufanı koptu. Sevilen sunucu Müge Anlı, canlı yayında, "Sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim, müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu" ifadelerini kullandı. İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceği haberi sonrası sosyal medyanın konuşulanlarından olan Müge Anlı'ya tebrik mesajları yağarken çiftin birbirine çok yakıştığı vurgulandı. Peki Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu ne zaman evleniyor? İşte ayrıntılar ve Müge Anlı'nın müstakbel eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu...

Müge Anlı Program (1)

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla fırtınalar estiren Müge Anlı, önceki gün yayın sırasında mutlu haberi verdi. Güzel sunucu evleniyor!

Müge Anlı, İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıklayınca stüdyoda alkış tufanı koptu.

Oyuncu Hilal Altınbilek ve Metin Hara'dan evlilik kararı! Oyuncu Hilal Altınbilek ve Metin Hara'dan evlilik kararı!

Müge Anlı, ATV ekranlarında evlilik müjdesini şu sözlerle duyurdu:

"Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi ama ne yazık ki, o kadar yalan yanlış haberler çıkıyor ki. Ben zaten hiçbirine cevap vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. siz beni izliyorsunuz, kötü yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. sizi okumuyorum!

Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca evinizde misafir etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim."

müge anlı evleniyor

MÜSTAKBEL DAMADINIZIN ADI: ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU

Müge Anlı, evlilik müjdesini verirken, müstakbel damat adayının adını da açıkladı. Anlı, "Herkes evleniyor çok abartacak bir şey yok bence ama mutlu olacağınızı biliyordum.

Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın adını da açıklayayım. O mu, bu mu, şu mu olmasın. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de edeceğinize eminim." dedi.

Müge Anlı Program (3)

İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceği haberi sonrası sosyal medyanın konuşulanlarından olan Müge Anlı'ya tebrik mesajları yağarken çiftin birbirine çok yakıştığı vurgulandı.

Bu haberin ardından Yüzbaşıoğlu, Twitter'da trending topics listesine girdi. Anlı'nın hayranları, "Bu habere çok sevindik. Allah mesut etsin" yorumları paylaştı.

Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun 25 Haziran'da sade bir törenle hayatlarını birleştireceği öğrenildi.

müge anlı kına

ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR, NERELİ?

Müge Anlı'nın evleneceği ismi açıklamasının ardından vatandaşlar merakla müstakbel damat adayını araştırmaya başladı. Peki, Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir, nereli?

Şinasi Yüzbaşıoğlu, İstanbul Asayiş Şube Müdürü olarak biliniyor. Şinasi Yüzbaşıoğlu 2021 yılında bu makama atandı.

İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu yaklaşık 1 yıldır görevini İstanbul'un asayişini sağlamak için sürdürüyor. Şinasi Yüzbaşıoğlu daha önce ise Adana Emniyet Müdürlüğü'nde görevliydi.

şinasi yüzbaşıoğlu 2