Oyuncu Hilal Altınbilek ve Metin Hara'dan evlilik kararı! Oyuncu Hilal Altınbilek ve Metin Hara'dan evlilik kararı!

Yay - Koç burcu uyumu nasıl? merak ediliyor. Müge Anlı evlilik haberini canlı yayında sevenleriyle paylaştı. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor çok abartacak bir şey yok bence. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. diyen Müge Anlı, müstakbel eşinin adını da yayında açıkladı. Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nişanlanan ve geçtiğimiz hafta kına gecesi bile yapılan Müge Anlı'nın düğününden detaylar ortaya çıkarken, ikilinin uyumu da merak konusu oldu. Biri Yay kadını diğeri ise Koç erkeği...

Müge Anlı Program (1)

İşte Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun uyumu...

YAY - KOÇ BURCU UYUMU NASIL?

Müge Anlı ile müstakbel eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun ilişkisinde romantizm ve sadakat çok önemli.

Canlı yayıunda evleneceğini açıklayan Müge Anlı, "Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi ama ne yazık ki, o kadar yalan yanlış haberler çıkıyor ki. Ben zaten hiçbirine cevap vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni izliyorsunuz, kötü yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. sizi okumuyorum!' 'Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca evinizde misafir etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim.' 'Herkes evleniyor çok abartacak bir şey yok bence. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de edeceğinize eminim." dedi.

Müge Anlı'nın Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıklaması üzerine detaylar geldi. Müge Anlı'nın geçtiğimiz hafta sonu kına gecesi organize ettiği ve gecede Zahide Yetiş, Zuhal Topal ve Şebnem Bursalı gibi sınırlı sayıda dostunun katıldığı öğrenildi. Müge Anlı'nın düğünü ise 25 Haziran 2022 Cumartesi günü...

Müge Anlı ne zaman evleniyor? Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu evlilik tarihi belli mi?

Peki, Müge Anlı ile Sinasi Yüzbaşıoğlu'nun uyumu nasıl?

MÜGE ANLI YAY BURCU

Yetenekli, güzel, pozitif enerjili ve çalışkan! Milyonları ekran başına kilitleyen ve gündemi belirleyen Müge Anlı'nın burcu merak ediliyor.

şinasi yüzbaşıoğlu

KOÇ ERKEĞİ

Genellikle yeni bir şeyler üretmeye ve öğrenmeye de son derece meraklıdırlar. Bir Koç erkeği aşık olduğu kadını nasıl el üstünde tutacağını da iyi bilir desek yalan olmaz. Koç erkekleri aynı zamanda son derece dobra olurlar. Gerçekten ne düşündüğünü söylemekten çekinmezler. Bu durum ilişkilerde kısa vadede sorunlara neden olsa da aslında sağlıklı bir ilişkinin temelini atabilmek için oldukça önemli bir niteliktir. Koç erkeklerinin en olumsuz özelliği ise her an patlamaya hazır, hızlı parlayan ve gergin bir yapılarının olmaları diyebiliriz. Ancak hayata her daim pozitif bakan Yaylar kendilerini dengeleyecektir.

YAY KADINI

Yay kadınları ise romantik ilişkilerde dürüstlüğe ve açıklığa önem verirler. Özgürlük, belki de bir ilişkinin onlar için olmazsa olmazıdır. Yani Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun evlilik kararı astolojik açıdan oldukça doğru bir karar.

MÜGE ANLI DOĞUM TARİHİ

Aslen Arnavut olan ve ailenin ortanca evladı olan Müge Anlı, 19 Aralık 1973 doğumlu...