ATV ekranlarında 14 yıldır Müge Anlı ile Tatlı Sert programında başarılı sunumu ile sunucu olarak izleyici karşısına çıkan araştırmacı gazeteci Müge Anlı, sunduğu programın sezon finali yapacağı hafta canlı yayında yaptığı açıklama ile yeni sezona evli olarak geleceğini duyurmuştu. Programın sezon finali yapmasından hemen sonra İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünya evine giren Müge Anlı, sevenlerini de bu haberle mutlu etti. Çiftin düğünü basına tamamen kapalı şekilde gerçekleştirilirken, düğüne ilişkin henüz bir paylaşımda bulunmayan Müge Anlı’nın sosyal medya hamlesi herkesi şaşırttı. Müge Anlı’dan gelen hamleyi kimse beklemiyordu. İşte detaylar...

Herkes Düğün Fotoğrafı Beklerken…

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyuran Müge Anlı, 25 Haziran’da Yüzbaşıoğlu ile dünya evine girdi. Böylece 3. kez nikah masasına oturan Müge Anlı’nın düğünü basına tamamen kapalı şekilde gerçekleşti. Anlı’nın sevenleri düğünden fotoğraflar beklerken, Müge Anlı’dan beklenmeyen bir hamle geldi. Müge Anlı ve eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu, düğün fotoğraflarını ayrı ayrı paylaşmadan önce ortak bir hesap açtı. Çiftin ortak bir Instagram hesabı açıp bu hesabı herkese gizli tutmaları da dikkat çekti.

Müge Anlı’dan Beklenmedik Hamle

müge anlı instagram

Petek Dinçöz İstanbul'u terk etmiş Miami'ye yerleşmişti şimdi de evleniyor! Petek Dinçöz İstanbul'u terk etmiş Miami'ye yerleşmişti şimdi de evleniyor!

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz haftalarda Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun adına açılan sahte hesaplar gündeme gelmişti. Bu sahte hesaplardan dolayı eşiyle birlikte ortak hesap açan Müge Anlı, düğününe dair henüz bir paylaşım yapmazken, Anlı’dan beklenmeyen bir hamle geldi. Herkes Müge Anlı’dan merakla gelinlikli fotoğraf beklerken, henüz 2 haftalık evli olan Müge Anlı, sosyal medya hesabında soyadını değiştirdi. Müge Anlı, Instagram hesabında isminin yanına eşinin soyadını ekledi veMüge Anlı Yüzbaşıoğluismini aldı.