Survivor All Star yarışmasını Nisa Bölükbaşının kazanmasından sonra yarışmacılar tepkilerini sosyal medyadan dile getirmeye başladı.

Survivor yarışmasından iyi bir performans çıkarmasına rağne yarışmadan 6. olarak ayrılan Nagihan Karadere, yarışmadaki sms oylamasını eleştiren bir açıklama yaptı.

Aşkı uğruna partisi CHP'den kovulmuştu! Tuba Torun'dan flaş paylaşım Aşkı uğruna partisi CHP'den kovulmuştu! Tuba Torun'dan flaş paylaşım

İŞTE NAGİHAN KARADERE'NİN O AÇIKLAMASI

"Selam Dostlar…

Bu yolda benimle birlikte olan, duasını ve desteklerini esirgemeyen, beni yalnız bırakmayan, yanımda olan ve geldikten sonra merak edip beni arayan, yazan ve güzel mesajlarla bana manevi mutluluğu yaşatan bütün sevenlerime teşekkür ediyorum.

Bu serüven sırasında çok şey öğrendim.Şunu söylemem gerekir ki; Survivor gibi rekabetin ve hırsın ön planda olduğu yerde başarı ipini göğüslemek ve zoru başarmak çok çok zor .Her yarışmacının daha doğrusu herkesin harcı değildi.Ben bunu tek başıma başardığıma inanıyorum. Hele ki herkesin birbirinin ayağını kaydırmak için can attığı bu Allstar’da başarılı olmak belki de en zor şeylerden biriydi. Bu serüvende pek çok olaylar yaşadık , gördükleriniz ve göremedikleriniz. Yaptığım hiçbir şeyden pişman olmadım, olmayacak bir hayalin peşinde kızımı üç kez bırakmak dışında…

Kim ne söylerse söylesin, ben bu uzun ve yorucu serüvende ne olursa olsun kendi doğrularımdan vazgeçmeden, doğru bildiğim yolda sonuna kadar ilerledim. Bu maceramda benimle gerek mutluluklarımı ve sevinçlerimi, gerek gözyaşlarımı, dertlerimi ve üzüntümü paylaştığınız için sizlere minnettarım. İyi ki varsınız. Ayrıca bu hırsla bu azimle, bu başarı ile 3. Kez boşa kürek 0çekmenin büyük bir üzüntüsünü yaşıyorum. Daha da artık parkur koyulmasın ki kimse kolunu bacağını Aşil tendonunu 1 sayı alma uğuruna parkurda bırakmasın. Ne de olsa İş sadece Sms ile yürüyor. Aylardır sakatlıkla parkuru parçalayıp aç kaldığımız, sağlığımızı kaybettiğimizde yanımıza kar kaldı. Tüm zorlukları ve parkuru aştık ama Sms’te çakıldık! yani kısacası dostlarım; sahada kazandığımızı masada kaybettik. Olsun be canımız sağolsun… Daha önce de söylediğim bir sözümü buraya bırakıyorum. Ben kaybederken bile hep kazanan biriyimdir!"

nagihan-3