Survivor yarışmaları sonrası popülerliğini iyice arttıran milli atlet Nagihan Karadere, yeni bir iş koluna geçti ve bir güzellik merkezi açarak iş insanı oldu.

Karaedere'nin iş yeri açılışında gözler adına methiyeler dizdiği, survivor yarışmasından dönüşünde boynuna altınlar taktığı ve yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Demet Akalın'ı aradı.

İMALI PAYLAŞIM

Açılış gününe gelmeyen Demet Akalın'ı takipten çıkan Nagihan Karadere, sosyal medya hesabından bir de imalı bir paylaşımda bulunarak gemileri yaktığını ilan etti.

Sosyeteyi şoke eden ölüm! Ünlü iş insanının kızı evinde ölü bulundu! Sosyeteyi şoke eden ölüm! Ünlü iş insanının kızı evinde ölü bulundu!

Karadere paylaşımında "Tesadüfün bu kadarı Tam da ders niteliğinde bir ödev  Çuk diye oturdu.  Açılışıma gelen herkese sonsuz teşekkürler ediyorum. Sağlık yada vefat sorunları sebebiyle gelmeyenleri ayrı tutuyorum. Arkadaşlık dostluk nedir açıp kitaptan okumalarını tavsiye ediyorum. Boşuna aramayıp özür dilemeyin her zaman yanınızda olmaya çalıştım yeri geldi bir  gece de 5-6 ayrı mekanlara gittim kimse kırılmasın diye o yüzden hiç kimse kusura bakmasın asla bahane kabul etmiyorum. Bi zahmet bende kusura bakayım!" sözlerine yer verdi.

nagihan-9