Zuhal Olcay Ouzo Roof'un sahnesindeydi Zuhal Olcay Ouzo Roof'un sahnesindeydi

'Renkli 90 dakika' konseptiyle sahne alan ünlü sanatçı, gökkuşağını andıran kostümü ve ışık şovlarıyla müzikseverlerin beğenisini kazandı.

DSCF1656

MASAL TADINDA KONSER!

Ünlü sanatçı, Boğaz’ın ışıkları altında tam da gecenin ambiyansına uygun olan şarkısı ‘Burası İstanbul’ ile müzikseverlerin karşısına çıktı. Hayranlarını, dünden bugüne uzanan şarkılarıyla yolculuğa çıkaran Nil Karaibrahimgil, masal tadındaki konseriyle dinleyicilerini mest etti. ‘Pırlanta’ şarkısıyla eller havaya kalktı. ‘Bütün kızlar toplandık’, ‘Resmen Aşığım’, ‘Peri’ şarkıları ile de eğlence doruklara çıktı. Kendi yazdığı ve bestelediği şarkılarıyla ilham veren Nil Karaibrahimgil, ‘Kek’ şarkısını söylemeden sevenlerine hayallerinin peşinden koşmaları ve onları hiçbir engelin durdurmaması gerektiği mesajını verdi. Konserinde müzikseverlere hayallerle dolu, rengarenk bir dünya sunan Nil Karaibrahimgil, en sevilen şarkıları ve hayran bıraktığı performansıyla unutulamayacak bir geceye imza attı.

Kostümleriyle sahnelerin marjinal isimlerinden biri olan ünlü sanatçı, yine farklı tarzını ortaya koydu. Önce rengarenk, kelebek misali kanatları olan sahne kostümüyle sonra da gri hologram takımıyla dinleyicisini büyüledi.

nil

Nil Karaibrahimgil, konserin sonunda alkış tufanı koparan hayranlarına kayıtsız kalmadı. Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde bis yaprak ‘Ben Buraya Çıplak Geldim‘ şarkısını sevenleri için seslendirdi.