Fotoğraf sanatçısı Sayna Soleimanpour ile ilişkisi devam eden oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medyada yaşanan sergi geriliminin ardından sevgilisiyle paylaştığı fotoğraflarla aşkını ilan etti.Uraz Kaygılaroğlu, Sayna Soleimanpour ile çekildiği fotoğrafları sosyal medya kullanıcılarıyla ilk kez paylaştı.

Uraz Kaygılaroğlu Ve Sevgilisi

Volkan ve Zeynep Demirel Çiftinden Kötü Haber! Kimse böyle bir şeyi beklemiyordu Volkan ve Zeynep Demirel Çiftinden Kötü Haber! Kimse böyle bir şeyi beklemiyordu

MagazinFotoğraf sanatçısı Sayna Soleimanpour ile ilişkisi devam eden oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medyada yaşanan sergi geriliminin ardından sevgilisiyle paylaştığı fotoğraflarla aşkını ilan etti.Uraz Kaygılaroğlu, Sayna Soleimanpour ile çekildiği fotoğrafları sosyal medya kullanıcılarıyla ilk kez paylaştı.Sayna Soleimanpour'un ilk kişisel sergisinde sevgilisi Uraz Kaygılaroğlu'nun verdiği pozlar kadına şiddet konusunda tepki çekmişti. Kaygılaroğlu'nun özür dilemesinin ardından aşk dolu paylaşımlar yapması ise, 'Olumsuz eleştirilerin önüne geçmek için mi' düşüncesini akıllara getirdi.

Editör: Medya Tilkisi