Şahsın işe gitmemek için kendini sırtından bıçakladığı ortaya çıktı. İfadesinde her şeyi kabul itiraf eden şahıs, bıçağı duvara sıkıştırdıktan sonra sırtını duvara yasladığını söyledi.

İşte haberin detayları...

İngiltere ve Galler'de ambulans çalışanları greve başladı! İngiltere ve Galler'de ambulans çalışanları greve başladı!

Japonya'da "bıçaklandım" diyerek polisi arayan bir kişinin işe gitmemek için kendini bıçakladığı ortaya çıktı.

Japonya’nın Osaka eyaletinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Emniyet kaynaklarından edinilen bilgilere göre, Toyonaka şehrinde yaşayan 50'li yaşlarındaki bir erkek 20 Aralık günü saat 01.00 sıralarında polisi arayarak ihbarda bulundu.

İsmi açıklanmayan şahıs, "Arkamdan gelen biri tarafından bıçaklandım." diyerek yardım talebinde bulundu. Çok geçmeden olay yerine ulaşan polis ve sağlık ekipleri sırtından bıçaklanan yaralı şahsı hastaneye kaldırdı. Cinayete teşebbüs şüphesiyle soruşturma başlatan polis, yapılan teknik inceleme ve araştırmaların ardından şahsın olay yerinde tek başına olduğunu tespit etti.

"İŞE GİTMEMEK İÇİN YAPTIM"

Sağlık durumunun iyiye gitmesinin ardından dün sorgulanan şahsın, "İşimden çok sıkıldım. İşe gitmemek için yaptım." şeklinde ifade verdiği öğrenildi.

Yanlış ihbarda bulunduğunu kabul eden şahsın, bıçağı duvara sıkıştırdıktan sonra sırtını duvara yasladığını söylediği bildirildi.

Kaynak: İHA