TEM’de zincirleme kaza: 4 yaralı TEM’de zincirleme kaza: 4 yaralı

Zeka bulmacası olarak karşımıza çıkan görsellerde amaç resimdeki gizli detayı ortaya çıkarmamızdır. Bu resimde bir köpek gizli. Gizli köpeği bulmak için ise 10 saniyeniz var.

Yalnızca yüksek IQ'su olanlar resimdeki gizli köpeği 10 saniyede buluyor.

IQ ölçen bir zeka testi olan bu görselde doğru yanıta ulaşmak için ipuçlarını bulmanız gerek. Göz önünde olan ipuçları sizi doğru yanıta ulaştıracaktır. Mantığınızı dinleyerek bu keyifli zeka testini başarıyla geçtiyseniz tebrikler. Bu sizin yüksek IQ'lu olduğunuzu gösteriyor.

Eğer resimdeki gizli köpeği 10 saniyede bulamadıysanız o halde merak etmeyin. Sorumuzun doğru yanıtı haberin devamında sizleri bekliyor.

Kafa karıştırıcı bir zeka bulmacası olan bu testte doğru yanıta ulaşmak için kalıpların dışında düşünebilmeniz gerekiyor. Farklı bir mantık yürüterek normal şartlarda göz önünde olmayan yanıta kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gözlem ve problem çözüme yeteneklerinizi test edebileceğiniz bu görsellerde yalnızca yüksek IQ'su olanlar doğru yanıta ulaşmayı başarıyor.

10 saniyede gizli köpeği bulamayanlar için doğru yanıt aşağıda.

 İŞTE ZEKA BULMACASININ YANITI

Zeka bulmacası olarak karşımıza çıkan görsellerden biri olan gizli köpeği bulma testinde henüz sonuca ulaşamadıysanız işte zeka testinin çözümü:

Köpek Bulma

Editör: Ali Çetin Akbayrak