ATV ekranlarının zirvedeki gündüz kuşağı programının sunucusu, Televizyon sunucusu ve gazeteci olan ünlü isim Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunmaya devam edip kayıpları buluyor karanlık olayları aydınlığa kavuştururken sosyal sorumluluk projeleri ile güzelliklerin altına imza atmaya devam ediyor. 

Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olan isim yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Hukuk üzerine yapmıştır.

ST: Öncelikle zaman ayırıp röportaj teklifimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Nasılsınız? 

MA: Ben teşekkür ediyorum.

ST: Büyük bir başarı öyküsünün kahramanısınız. Başarılı olmak için neler yaptınız? Nasıl çalıştınız?

MA:İyilik eden iyilik bulur'a inanıyorum ve aslında başarının sırrını kalplere temasının anahtarı da tam olarak buradan geçtiğini Evrenin enteresan bir 'geri dönüşü' olduğunu düşünüyorum. Biz bir arada güçlüyüz.

ST: Müge hanım geçtiğimiz haftalarda yayınızda tüm hemcinslerinize yine örnek oldunuz ve boks yapmaya başlayacağınızı ifade ettiniz. Bende milli boks antrenörü ve oyuncuyum boksa olan ilginiz toplumsal bir harekete dönüşür mü?

MA:  Boks yapıyorum ve tüm hemcinslerimin savunma sporları ile ilgilenmesini temenni ediyorum. 

ST: Muhabirlikle başladınız arından  magazin programları ve şu anda geldiğiniz noktaya gelişiniz nasıl ilerledi ?

MA: Magazin hiç ilgimi çekmese de Kenan Erçetingöz’ün teklifiyle Top Secret dergisinde köşe yazarlığı yapmaya başladım. Aynı anda televizyon programının da koordinatörlüğünü yapıyordu. Aslında magazin gazeteciliği serüvenim de böyle başladı. “Magazin gazeteciliği serüvenim böyle başladı. İyi ki de başlamış, çünkü magazin gazeteciliğinin altından kalkabilen, medyanın her alanında başarılı olur. Magazin gazeteciliği zordur.”

ST:  Sizi en çok ne mutlu eder? Nelerle mutlu olursunuz? En çok keyif aldığınız şeyler nelerdir?

MA: Stresimi müzikle atıyorum. En büyük sevgi kaynaklarımdan biri de “Torunum” diye sevdiğmi pekinez cinsi Lokum isimli köpeğim.

ST: Son olarak öneri ve tavsiyeleriniz neler olur? 

MA: "Denemeye, değişmeye, başarmaya gücümüz yeter" 

Milli boks antrenörü oyuncu 

Serkan TATAR