Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Sandık Kokusu dizisinin sezon finali, izleyicileri ekran başına topladı.

Sandık Kokusu sezon finali yaparak ekranlara veda ederken dizinin sıkı takipçilerini yıkan bir detay ortaya çıkmış oldu.

Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger, Necip Memili, Uğur Yücel, Meriç Aral, Seda Türkmen ve Levent Can gibi isimleri bir araya getiren Sandık Kokusu dizisinde yer yerinden oynadı.

O3 Medya imzalı ve Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün kaleme aldığı Sandık Kokusu dizisinin sezon finali sonrası ayrılık da ortaya çıkmış oldu.

Sandık Kokusu dizisinin başrol oyuncuları arasında yer alan Necip Memili’nin sözleri sonrası ayrılık iddiaları ortaya atıldı.

Sezon finalinin ardından Necip Memili, yapım şirketi, kanal ve diziye ait resmi hesapları etiketleyerek sezona veda mesajını yayınladı.

Necip Memili yaptığı paylaşımda, “Acısı ve tatlısıyla çok keyifli bir sezon geçirdim. Tüm ekip arkadaşlarımın emeğine, yüreğine sağlık… Sizlerle çalışmak büyük keyif… Sürçülisan ettiysem affola… Sağ olun, var olun.. Başarılarınız daim olsun” ifadelerini kullandı.

Sandık Kokusu Detay 4

İşte usta oyuncu Necip Memili’nin o paylaşımı…

Sandık Kokusu’nun sezon finali, izleyiciler tarafından büyük ilgi görürken başarılı oyuncu Necip Memili’nin yeni sezonda kadroda yer almayacağı iddia edildi.

“Kirli Sepeti” dizisinden ayrılmıştı! Yeni dizisi belli oldu “Kirli Sepeti” dizisinden ayrılmıştı! Yeni dizisi belli oldu

Bu ayrılık iddiası deprem etkisi yaratırken gözler usta oyuncu Necip Memili’nin yapacak olduğu açıklamaya çevrilmiş durumda.

Editör: Ali Çetin Akbayrak