Armağan Çağlayan 4.5 saat süren bir operasyon geçirdi Armağan Çağlayan 4.5 saat süren bir operasyon geçirdi

Türk asıllı Hollandalı piyanist ve besteci Karsu Dönmez sevgilisinden aldığı sürpriz teklifle havalara uçtu. Bir süredir aşk yaşadığı Mike Schrama ile çıktıkları Antakya tatili sırasında evlilik teklifi alan ve sevgilisine 'evet' yanıtını veren genç sanatçı o anlarını Instagram hesabından takipçileriyle de paylaştı.

Karsu, sevgilisinden evlilik teklifi aldığı anlara ait çekilen karelerini ''I said YESSSS!'' notuyla yayınladı. Karsu'nun karelerine aralarında Ebru Şahin, Fatma Turgut, Merve Özbey gibi isimlerin de bulunduğu takipçilerinden beğeni ve tebrik mesajları yağdı.

Türk asıllı Hollandalı sanatçı Karsu Dönmez, yaşamını ailesiyle birlikte Amsterdam'da sürdürüyor. Karsu, adını anne ve babasının doğduğu köyden; Hatay'ın Karsu Köyü'nden alıyor. Karsu konser programı ve tatil için sık sık Türkiye'ye geliyor. Karsu henüz 17 yaşındayken, Hollanda Kraliçesi Maxima için sahneye çıkıp şarkılar söylemiş. Konser sonrasında, kraliçeye albümünü hediye etmek istediğinde, çok gurur duyduğu bir ödül almış; kraliçe, “KARSU, albümün bizde var, kızlar senin şarkılarını söylüyor” demiş.

karsu