Reynmen sevgilisiyle ilk kez Londra'da görüntülendi Reynmen sevgilisiyle ilk kez Londra'da görüntülendi

Bursa’da sahne almaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Nilüfer, “Dünya Dönüyor”, “Taa Uzak Yollardan”, “Haram Geceler”, “Esmer Günler”, “Mor Menekşe”, “Mavilim”, “Yeniden Sev” ve “Kavak Yelleri” gibi unutulmaz şarkılarını seslendirdi.

"Türkiye’nin dağlarında çiçeklerin açtığı bir gün"

Şarkı aralarında sık sık dinleyicileri ile sohbet eden Nilüfer, Cumhuriyet'in 100’üncü yılında 29 Ekim’de de Bursa’da sahne alacağının sürprizini yaptı.

“Hep birlikte Cumhuriyet’imizi kutlayacağız, şarkılar söyleyeceğiz” diyen Nilüfer, şöyle devam etti:

“Ayrıca bugün özel bir gün, 9 Eylül. İzmir’in dağlarında, tüm Türkiye’nin dağlarında çiçeklerin açtığı bir gün. O yüzden gurur duyuyoruz. Tüm şehitlerimizi ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum.”

"TikTok hesabım bile var ama takipçim az"

Nilüfer, “Biz eski jenerasyonuz” diyerek yaşadığı bir hikayeyi de anlattı.

İHA'nın haberine göre şarkıcı, “Siz böyle açıyorsunuz ya telefonlarınızın ışıklarını konserde, ben tabii eskilere gittim. Jenerasyon farkı, biliyorum bunları, bilmiyorum sanmayın. Tabii TikTok hesabım bile var ama takipçim az. Öyle bir sıkıntı var. TikTok hesabı olan var mı?” diye sordu.

"İnsan bir takip eder"

Bir dinleyicisinin “evet” demesi üzerine Nilüfer, “Peki beni takip ediyor musunuz? 9 bin takipçin mi var? Benden çok takipçin var, benden daha mı ünlüsün? 'Taa Uzak Yollarda’ şarkısını istemesini biliyorsun, insan bir takip eder.” diyerek espriyi patlattı.