Selen Görgüzel, son olarak olay yaratacak bir kişisel bakım yaptırdı. Görgüzel, sünnet çocuklarının, sünnette kesilen derilerinden elde edilen kök hücrelerden yapılan karışımı cilt estetiğinde kullandığını söyledi. İşte ünlü şarkıcının açıklamaları...

Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel’in 2014 yılında başlayan evliliği geçtiğimiz aylarda bitmişti. Gizlilik kararının olduğu duruşma 10 dakika sürdü. Duruşma salonundan ilk çıkan Görgüzel, gözyaşlarına hakim olamadı. Bunu gören Alkan, boşandığı eşinin yanına giderek, bir süre konuşmuştu.

Ardından nüfusta ‘Selen Emre’ olan isminin düzeltilmesi için dava açan ünlü isim, ‘Emre’ ismini kullanmadığını ve erkek ismi olması nedeniyle resmi işlemlerde sıkıntı yaşadığını belirtmişti. Mahkeme, Görgüzel’in talebini haklı buldu ve nüfusta ‘Selen Emre’ olan isminin ‘Selen’ olarak düzeltilmesine karar vermişti.

Selen Görgüzel, son olarak Nişantaşı'nda görüntülendi. Yaz sezonunu Bodrum'da ve İstanbul'da sahne alarak geçirdiğini söyleyen Selen Görgüzel, İstanbul'a gündem yaratacak bir kişisel cilt bakımı yaptırmak için geldiğini söyledi.

Özel bir klinikte sünnet çocuklarının sünnette kesilen derilerinden elde edilen kök hücrelerden yapılan karışımı cilt estetiğinde kullandığını söyleyen Selen Görgüzel şöyle konuştu...

"Anlatsam inanmazsınız, böyle bir yöntem gelişmiş, sünnet artıklarından elde edilen kök hücreler cilde çok iyi geliyor, bende bu yöntemle cilt bakımı yaptırdım, bu sistem tamamen hukuksal ve tüm izinleri de alınmış."

Harika Avcı 'Öldü' haberlerine tepki gösterdi Harika Avcı 'Öldü' haberlerine tepki gösterdi

Hamdi Alkan ile boşanmanın ardından hiç konuşmadıklarını söyleyen Selen Görgüzel, "Hamdi beni Instagram’dan silmiş, engellemiş."

"Ben gayet medeni şekilde ayrıldığımızı düşünüyordum ama galiba öyle olmadı" dedi.