Bir dönem eski fotoğrafları ve değişimi ile adından söz ettiren, sosyal medyada hakkında 'estetik' yorumları yapılan genç oyuncu, "Kariyerime odaklandığım ve doğallığı korumak istediğim için vücuduma dokunmuyorum" dedi.

Mustafa Topaloğlu'nun eşi hastanelik oldu Mustafa Topaloğlu'nun eşi hastanelik oldu

Son olarak 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisiyle ekrana gelen, çekimleri Adana'da gerçekleşen yapıma veda etmesinin ardından dört yıl aradan sonra İstanbul'a dönen Selin Genç, önceki gün alışveriş turuna çıktığı Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.

Selin Genç

YENİ PROJESİ

Haziran sonunda İstanbul dışında bir film projesine başlayacağını belirten Selin Genç, rolü hakkında detay vermekten kaçınıp, "Tatili çok önceden hallettim, haziran sonu bir film projesine başlayacağım. Beni heyecanlandıran bir proje, gerçek hayattan bir karakter izleyeceğiz. Daha önce hiç oynamadığım bir karakter. Hep gerçek bir kişiyi, yaşanmış olayı oynamayı istemişimdir. Çekimleri şehir dışında yapacağız" şeklinde konuştu.

27 yaşındaki oyuncunun, 'Bozkırın Tezenesi' olarak tanınan, 25 Eylül 2012 tarihinde İzmir'de prostat kanseri nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren ünlü halk ozanı Neşet Ertaş'ın hayatının anlatılacağı filmde rol alacağı öğrenildi.