Bir döneme damga vuran 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisiyle yıldızı parlayan Kaan Taşaner, şovmen Cem Özer'in eşi Pınar Dura'nın yeğeni Seray Dura ile 2021 yılının ilk günlerinde yeni bir aşka yelken açmıştı. İkilinin arasındaki 17 yaş fark gündem olmuştu. Ünlü oyuncu, bu konudaki eleştirilere, “Onları yazan arkadaşların takdiri. Bu ayrıntıya takılma ihtiyacı duymuşlar” karşılığını vermişti.

GERGİNLİK SONRASI ÖPÜCÜK YAĞMURU

Kaan Taşaner, geçtiğimiz günlerde Baltalımanı’nda sevgilisi ile sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı yol kenarında tartışırken görüntülendi. Ünlü oyuncu, ilk önce kızdığı sevgilisini, daha sonra sarılarak öpücüklerle ikna etme çabasına girdi. Bu durum karşısında tepkisiz kaldığı görülen Dura’nın mutsuzluğu yüzüne yansıdı.

BEBEK'TE AŞKA GELDİLER

Kısa bir yürüyüşün ardından Boğaz manzaralı bir bankta oturan Taşaner ve Dura, yaşanan tartışmanın değerlendirmesini yaptı. Sevgilisine yakın ilgide bulunan Kaan Taşaner, yarın saat süren konuşmanın ardından Dura’nın günlünü almayı başardı.

Nedeni merak konusu olan ve fotoğrafların basında yer almasıyla birlikte sosyal medyada çok konuşulan tartışmadan sonra bir süre sahilde el ele yürüyüş yapan Kaan Taşaner ve morali hala bozuk olan Seray Dura, daha sonra evlerinin yolunu tuttu.

2020'de meslektaşı Selin Şekerci ile dört yıllık ilişkisini sonlandıran Kaan Taşaner ve iki yıldır aşk yaşadığı Seray Dura, Baltalımanı'nda yaşanan olaydan sadece iki gün sonra bu kez de Rumelihisarı'nda tartışırken görüntülendi. Aralarındaki krizi aşamadıkları görülen ikilinin, bir hayli gergin halleri ve Dura'nın mutsuz surat ifadesi dikkatlerden kaçmadı.

Editör: Emel Kılıç