Poll Prodüksiyon organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri dün akşam Serdar Ortaç hayranlarıyla doldu taştı.

Ünlü Radyocu Duygu Atakan Süper FM'den ayrıldığını açıkladı! Ünlü Radyocu Duygu Atakan Süper FM'den ayrıldığını açıkladı!

Serdar Ortaç’ın “Mesafe” şarkısıyla sahneye adım attığı andan itibaren ise binlerce kişi hem dev bir koro hem de dans topluluğuna dönüştü. Müzikseverlerin Ortaç’ın şarkılarına dans ederek eşlik ettiği o anlar geceye damga vurdu.

KARABİBERİM'DEN GÜNÜMÜZE

Serdar Ortaç, 1994 yılında çıkardığı “Karabiberim”den günümüze her biri Türk pop müziğine damga vuran hit’leriyle muhteşem bir müzik şölenine imza attı. 28 yıllık sanat hayatını bir konsere sığdıran Serdar Ortaç; Balım, İki Deli, Ben Adam Olmam, Canıma Minnet, Kabahat, Gamzelim gibi şarkılarıyla müzikseverlere unutulmayacak bir gece yaşattı. Şarkı aralarında hayranlarıyla bol bol sohbet eden Ortaç, “Annem diyordu ki sarışın kızlara bulaşma. Karım sarışın oldu, bıraktı beni. Karımdan sonra bir sevgilim oldu sarışın. Çok sevdim, o da bıraktı beni. Demek ki neymiş; anne sözü dinlemek gerekiyormuş.” sözleriyle Karabiberim şarkısını esmerlere armağan etti.