TRT 1’in yeni dizisi ‘Kasaba Doktoru’ 6 Mayıs Cuma akşamı beşinci bölümüyle ekrana geldi ve seyirciyi ekrana kitlemeyi başardı.

TRT 1’in yeni dizisi Kasaba Doktoru 6 Mayıs Cuma akşamı beşinci bölümüyle ekrana geldi. Farklı hikayesi, ilgi çekici karakterleri ve zengin oyuncu kadrosu ile büyük ilgi gören ‘Kasaba Doktoru’, beşinci bölümüyle de AB ve 20+ABC1 reyting kategorilerinde cuma gününün en çok izlenen dizisi olmayı başardı ve #Hesaplaşma etiketiyle sosyal medyaya da damgasını vurdu.

Gözden kaçırmayın

16 Mayıs 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı 16 Mayıs 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı

Kasaba Doktoru’nun beşinci bölümünde Berk’in bir anda ortaya çıkıp Leyla’ya aşkını itiraf etmesiyle, Ömer ve Leyla arasında ipler gerildi. Gümüşokluların sürekli hastaneye gelip gitmesi, Ömer ile Hakan arasında kriz yaşanmasına sebep oldu. Hemşire Sevil’in babası rahatsızlanıp Uluçınar Hastanesi’ne getirildi. Leyla, Hakan ve Ömer’e ulaşamayınca yaşlı adamın ameliyatına o sırada hastanede bulunan Berk girmek zorunda kaldı.

Yaçın'ın oynadığı oyunun farkında olan Hakan, Erol’u ziyaret etti. Erol ile pazarlığa oturan Hakan, hastanenin rehabilitasyon merkezine dönüştürülmesi projesini öğrenince yeni bir hamle yaptı. Hakan’ın Berk’i Uluçınar’a transfer etmek istemesiyle işler iyice karıştı.

Ömer doktor odasına girdiğinde ders çalışırken uyuyakalmış Leyla’yı gördü. Ömer önlüğünü Leyla’nın üzerine örttü ve karşısına oturup sevdiği kadını uyurken izledi. Gözlerini açıp karşısında Ömer’i gören Leyla, ona karşı soğuk tavrına devam etmek istese de Ömer’in attığı adımla ikili arasındaki buzlar eridi.

Mine, Hakan'ı Arzu ile görünce kötü anıları canlandı ve ikilinin arası açıldı. Hakan Hoca ile işleri yoluna koyduğunu düşünen Ömer ise bu kez annesiyle ilgili haberle sarsıldı. Yalçın geri adım atmayı kabul etmedi ve Bülent, Berk, Murat ile Aslı’yı Uluçınar Hastanesi’ne göndererek yeni planını devreye soktu.