Tims&B’nin yeni sezon için hazırladığı "Siyah Kalp" dizisi hem senaryosuyla hem de oyuncu kadrosuyla sezona bomba gibi girmeye hazırlanıyor.

Başrolünde Ece Uslu'nun yer alacağı ve başarılı oyuncunun "Sumru" karakterine hayat vereceği dizinin kadrosu bir hayli kaliteli olacak. Kerem Alışık'ın kadrodan ayrılmasının ardından bir usta isim daha projeye katıldı.

Sandık Kokusu dizisinin başrolüne öyle bir isim geldi ki! Sandık Kokusu dizisinin başrolüne öyle bir isim geldi ki!

Hudutsuz Sevda 26 (9)

Son olarak Hudutsuz Sevda dizisinde yer alan Burak Sergen projeye dahil oldu. Sergen, Siyah Kalp dizisininde "Samet" karakterini canlandıracak.Diğer yandan yine Hudutsuz Sevda dizisiyle sevenleriyle buluşan Esra Dermancıoğlu'da “Siyah Kalp”le el sıkıştı. Dermancıoğlu dizide ailenin halası “Hikmet”e hayat verecek. Senaryosunu Ayfer Tunç kaleme aldığ, yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar’ın yapacağı dizinin kadrosunda ayrıca Işıl Yücesoy “Nihayet”, Genco Özak “Esat” rollerini canlandıracakKapadokya’nın büyüleyici atmosferinde çekilecek Siyah Kalp'te yıllar önce dünyaya gelen ikiz kardeşlerin hikâyesi üzerinden çok güçlü bir aşk ve aile ilişkileri ekrana taşınacak.

Editör: Medya Tilkisi