Dilan - Engin Polat çifti ile başlayan sosyal medya fenomenleri mercek altına alınmaya başlarken, iddiaya göre "şifalı" eldiven satıp lüks yaşam süren Şüheda Kaya'nında adı sosyal medyada gündem olmaya başladı.

Dilan Polat cezaevinden ilk röportajını verdi! Dilan Polat cezaevinden ilk röportajını verdi!

Şüheda Kaya 9 yıl önce bir marka kurdu, eşarp tasarımı yapmaya başladı. Son zamanlarda iddiaya göre gümüş bir eldivenle masaj yaparak güya şifa dağıtıyor.

Sosyal medyanın dilinden düşmeyen genç kadın iddialara cevap verdi.

şüheda kaya

ŞİFALI ELDİVEN İDDİALARI İLE GÜNDEM OLDU

Gümüş eldivenle masaj yaparak güya hastalara şifa veren Kaya'nın bu iş sayesinde servet kazandığı iddiası gündeme damgasını vurdu. Kaya'nın sürdüğü görkemli hayat da sosyal medyada dikkat çekince Dilan-Engin Polat çiftinin ardından mercek altına alınan fenomenlerden bir diğeri oldu. Eleştiri oklarının hedefindeki Şüheda Kaya Show Haber'e konuştu.

Kaya, "Şifalı eldiven mi satıyorsunuz?" sorusuna gülerek yanıt verip "Şifalı eldiven diye isim koymuşlar. Geceliği 50 bin TL'lik bir otelde kaldığım iddia edilmiş. Sadece gümüş bir eldiven var, hiçbir illegal işimiz yok." dedi ve ekledi:

"Biliyorsunuz ki gümüşün güzel bir etkisi var. Sadece ele takılan manuel masajın onunla beraber olduğunu düşünün."

Son dönemde servetiyle gündeme gelen sosyal medya fenomenlerinin birçoğunun güzellik merkezi olması dikkat çekerken Şüheda Kaya ise "Herhangi bir güzellik salonum, merkezim yok benim. Benim, ailemin evimin içini, iş yerlerimizi bu platformda hiç kimse görmemiştir."

Geceliği 50 bin TL'lik otelde kaldığı yönündeki iddiaya Kaya "En yüksek bina, çıkıp fotoğraf çekip iniyorsunuz. Gidip kalabilir de." sözleriyle cevap verdi.

şüheda kaya eldiven

BELGELER SAHTE Mİ?

Kaya'nın internet sitesindeki bazı belgelerin de örnek yani sahte olduğu iddia edildi. "Hepsini kopyalayarak koymuşlar" diyen Kaya, "Eğer bunda sıkıntı olsaydı devlet bunun girişine izin vermezdi."

BEN OLANI BİLE YEMİYORUM Kİ İLLEGAL İŞ YAPAYIM

"Ben olanı bile yemiyorum, almıyorum, istemiyorum ki dışarıdan illegal işler yapayım. Devletimiz çok büyük, her türlü incelemeyi yapıyorlar."