Başrolünde Ece Uslu'nun yer alacağı ve başarılı oyuncunun "Sumru" karakterine hayat vereceği dizinin kadrosu bir hayli kaliteli olacak. Kerem Alışık'ın kadrodan ayrılmasının ardından bir usta isim daha projeye katıldı. Son olarak Hudutsuz Sevda dizisinde yer alan Burak Sergen projeye dahil oldu.

Sergen, Siyah Kalp dizisininde "Samet" karakterini canlandıracak.Diğer yandan yine Hudutsuz Sevda dizisiyle sevenleriyle buluşan Esra Dermancıoğlu'da “Siyah Kalp”le el sıkıştı. Dermancıoğlu dizide ailenin halası “Hikmet”e hayat verecek. Senaryosunu Ayfer Tunç kaleme aldığ, yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar’ın yapacağı dizinin kadrosunda ayrıca Işıl Yücesoy “Nihayet”, Genco Özak “Esat” rollerini canlandıracakTimur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapımcılığını üstlendiği dizisinin başrol erkek oyuncusu sonunda belli oldu. “Ateş Kuşları” dizisiyle kariyerindeki yükselişini sürdüren, genç kuşağın başarılı yıldızı Burak Tozkoparan “Siyah Kalp”le anlaştı.

ateş kuşları 8. bölüm

Sandık Kokusu Dizisinin Yeni Başrolü Belli Oldu! Sandık Kokusu Dizisinin Yeni Başrolü Belli Oldu!

Yakışıklı oyuncu dizinin karizmatik başrol karakteri Kerem’e hayat verecek. Tozkoparan’ın partneri için de görüşmeler sürüyor.Kapadokya’nın büyüleyici atmosferinde çekilecek Siyah Kalp'te yıllar önce dünyaya gelen ikiz kardeşlerin hikâyesi üzerinden çok güçlü bir aşk ve aile ilişkileri ekrana taşınacak.

Kaynak: Birsen Altuntaş