İnternette fiyatını beğendiği matkap takımını sipariş veren sandalyeci, kargodan gelen paketi açınca büyük bir şok yaşadı. Kargo paketinden matkap yerine fotoğrafı çıktı. "Açınca kahrolduk" diyen Mesut Karslı, "Çinli bir firmadan 500-600 TL daha uyguna buldum, hemen siparişi verdim. Matkap diye sadece fotoğrafı geldi" dedi.

Mesut Karslı 2

Tekirdağ'da kahreden olay! Nikaha bir gün kala hayatlarını kaybettiler Tekirdağ'da kahreden olay! Nikaha bir gün kala hayatlarını kaybettiler

MATKAP YERİNE FOTOĞRAFI ÇIKTI

Show Haber'in haberine göre internetten matkap siparişi verdi, gele gele matkabın fotoğrafı geldi. Ürettiği sandalyelerin sağlamlığını balyozla test ediyordu. Çektiği videolarla sosyal medyada fenomen olan Mesut Karslı, bu sefer internet alışverişinin kurbanı oldu. Karslı, uluslararası bir internet sitesinde beğendiği bir matkabı aldı ardından kargo geldi. Kargonun içinden matkap yerine fotoğrafı çıktı. Karslı duruma itiraz edip parasının iadesini istedi.

Mesut Karslı 3

"AÇINCA KAHROLDUK"

Karslı şunları ifade etti:

"Paketi bir açtık, elimize gelen bu sadece. Açınca kahrolduk. Çinli bir firmadan 500-600 TL daha uyguna buldum, hemen siparişi verdim. Matkap diye sadece fotoğrafı geldi."